KETRON EVENT z pierwszymi prezentacjami w Polsce!

188
Ketron-EVENT-Bartek-Krzeminski

KETRON EVENT rusza w Polskę! Firma FX Music Group, przedstawiciel marki Ketron w Polsce, rozpoczyna cykl prezentacji najnowszego instrumentu, który jest już dostępny w sprzedaży. Spotkania poprowadzi niezastąpiony Bartek Krzemiński, a pierwsze spotkanie już 27 marca w Kutnie!

Ketron EVENT to najnowszy flagowiec z rodziny klawiszowych arrangerów. Tym razem włoski producent postawił przed sobą ogromne wyzwanie poprzez dogłębne badania, intensywne testy i pracowite sesje studyjne, angażując do współpracy także międzynarodowych muzyków. Celem tego była chęć zaoferowania profesjonalistom niezwykle zaawansowanego i dopracowanego instrumentu. Więcej na jego temat pisaliśmy >> TUTAJ.

Ketron-EVENT

Nic jednak nie zastąpi kontaktu z instrumentem na żywo, tak więc firma FX Music postanowiła ruszyć w Polskę z cyklem prezentacji. W pierwszej edycji na liście cztery miasta, do których Was zapraszamy! UWAGA! Podczas tej trasy, zaprezentowany zostanie nie tylko Ketron EVENT, ale również Ketron Lounge, czyli zaawansowany odtwarzacz audio/MIDI i moduł brzmieniowy w jednym!

Gdzie i kiedy?

  • Musicsklep.pl – Kutno – Poniedziałek 27.03 – godz 18:00
  • Sklep muzyczny DEMO – Piła – Wrotek 28.03 – godz 17:00
  • Klawiszowe.pl – Wolsztyn – Środa 29.03 – godz 18:00
  • Magnus (Alt) – Lublin – Czwartek 30.03 – godz 18:00

Więcej szczegółów
Producent: https://ketron.pl
Dystrybutor: https://www.fxmusic.com.pl