uptone.pl patronem medialnym programu Na Setkę!

0

Z radością informujemy, że zostaliśmy oficjalnym patronem medialnym internetowego programu Na Setkę, który już prawie od roku, co środę o 20:00 zbiera przed ekranami widzów zainteresowanych różnymi aspektami produkcji muzycznej.

O premierze muzycznego talk-show Na Setkę pisaliśmy w kwietniu 2020 roku i od tego czasu kilkakrotnie informowaliśmy Was o jego kolejnych odcinkach, między innymi ze Sławomirem Łosowskim, Maciejem Karbowskim czy Marcinem Gajko.

“Na Setkę” to program transmitowany na żywo na YouTube, a jego gospodarzami są dwaj doświadczeni producenci, muzycy i realizatorzy, prowadzący własne studia nagraniowe: Kris Górski (AudioPlanet) i Grzegorz Stasiuk (Studio 7 Piętro).

Co tydzień zapraszają oni przed kamerę internetową przedstawicieli krajowej branży muzycznej o najróżniejszych specjalizacjach: od producentów i realizatorów dźwięku, przez muzyków sesyjnych i coachów wokalnych, aż po prawników i managerów. 

Każdy z gości chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, odpowiadając na pytania nie tylko dwójki prowadzących, ale i zgromadzonych przed ekranami widzów, piszących na żywo na czacie.

Zachęcamy do oglądania zarówno archiwalnych, jak i bieżących odcinków programu na kanale YouTube, a także odwiedzenia strony internetowej oraz śledzenia profilu Na Setkę na Facebooku!

Program można także wesprzeć finansowo za pośrednictwem platformy Patronite.pl pod adresem: https://patronite.pl/nasetke

Więcej szczegółów:
https://nasetke.pl/
https://www.youtube.com/NaSetke
https://www.facebook.com/nasetke
https://www.instagram.com/nasetke.show
https://patronite.pl/nasetke

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here