Targi SUPERBOOTH21 jednak we wrześniu 2021!

0

Targi SUPERBOOTH, to świetna okazja by poznać najnowszą ofertę instrumentów elektronicznych, syntezatorów efektów czy też automatów perkusyjnych. Jednak z powodu wciąż trwającej pandemii organizatorzy zdecydowali o ich przesunięciu na koniec września 2021.

Wielka, berlińska, syntezatorowa impreza ma się odbyć (przynajmniej na dzień dzisiejszy w dniach 15-18/09/2021.

“Nawet najwięksi optymiści muszą powoli przyjąć do zrozumienia że w przeciągu najbliższych dziewięciu tygodniu świat nie będzie gotowy na duże, międzynarodowe zgromadzenia. Dlatego też zdecydowaliśmy by przesunąć SUPERBOOTH21 na wrzesień.”

– komentuje Andreas Schneider, organizator SUPERBOOTH21

Początkowo wydarzenie było planowane na początek maja 2021 o czym pisaliśmy TUTAJ:

Znamy daty przyszłorocznych SUPERBOOTH i SOOPERGrail!

Podobnie jak planowane na maj 2021, wrześńiowa edycja targów ma odbywać się przede wszystkim na otwartej przestrzeni, a przestrzenie wystawowe wewnątrz budynku mają być zredukowane do minimum. Organizatorzy liczą, że pogoda w tyk okresie jeszcze będzie dopisywać. Podczas SUPERBOOTH21 po raz pierwszy wykorzystane mają być takie miejsca jak Fuchsbau i Hüttendorf, a także mały lasek za sceną na plaży. Wszystkie te miejsca znajdują się blisko centrum FEZ i są z nim połączone ścieżkami. W każdym z nich odbywać się mają różne koncerty i prezentacje.

Zainteresowanie targami jest niesłabnące, a wielu producentów sprzętu muzycznego wciąż potwierdza swoją obecność. My także czekamy na szczęśliwe zakończenie, a raczej rozpoczęcie! 🙂

Więcej szczegółów:
www.superbooth.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here