Alcons Audio gra dla uszu i dla duszy w kościele w Las Vegas

0

W grudniu 2020 Hope Church w Las Vegas otworzył nowe audytorium i sanktuarium, w którym zainstalowano wysokiej klasy system nagłośnieniowy firmy Alcons Audio.

Sala mieści 1750 miejsc siedzących rozłożonych na planie półkola o promieniu 230 stopni i w każdym tygodniu przyjmuje około 4000 wiernych. Firma Stark Raving Solutions (SRS) z siedzibą w Kansas, specjalizująca się w instalacjach nagłośnieniowych, zaproponowała wstęgowy system Alcons Audio z serii LR, które z dużym powodzeniem instalowała już w innych kościołach.

Do głównej sali Hope Church wykorzystano moduły liniowe LR18 oraz LR14/90: system składa się ze środkowego grona, w którym zamontowano osiem modułów LR18 oraz dwóch bocznych po sześć modułów LR18 oraz dwóch sześcioelementowych zestawów LR14/90 jako side-fill. Całość zasilana i kontrolowana jest przez cztery wzmacniacze Sentinel10 o mocy 10 kW i jeden Sentinel3 o mocy 3 kW.

„Tak naprawdę chodzi o profesjonalny przetwornik wstęgowy HF i jego niesamowitą wyrazistość. Te systemy są tak dynamiczne i mają niskie zniekształcenia nawet przy najwyższych poziomach wyjściowych. To naprawdę robi dużą różnicę w odbiorze dźwięku na żywo, a właśnie tego oczekują nasi klienci. Precyzyjne przetworniki wstęgowe naprawdę zrobiły na nich wrażenie i idealnie pasowały do ​​tej przestrzeni” komentuje Marcus Hammond z firmy SRS zapewniającej profesjonalne projektowanie, sprzedaż, instalację i wdrożenie systemów Alcons Audio.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.alconsaudio.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj