Znamy daty przyszłorocznych SUPERBOOTH i SOOPERGrail!

0

Organizatorzy SOOPERGrail poinformowali w sieci o przygotowaniach przyszłorocznej edycji imprezy. Wydarzenie znane wcześniej pod nazwą Holy Grail Show, jest obecnie prowadzone przez ekipę SUPERBooth, która to nadała mu nową nazwę. Zarówno wydarzenia SUPERBooth, jak i SOOPERgrail odbywać się będą w dniach od 30 kwietnia do 8 maja 2021 w ścisłym reżimie sanitarnym w związku z pandemią koronawirusa.

Po tegorocznym wirtualnym SUPERBOOTH20 organizatorzy wydarzenia chcą wrócić do swoich korzeni w WSE (Berlin). Z tą różnicą, że nadchodzącej imprezie przyświecać będą pewne nowe adaptacje wywołane COVID-19, a także obowiązywać będzie opracowywany jeszcze rygorystyczny harmonogram higieny.

Przestrzeń festiwalowa dysponuje na szczęście dużym terenem zewnętrznym, zatem większość wydarzeń i warsztatów odbywać się będzie w plenerze. Kulminacją imprezy ma być czwarty dzień targów przeznaczony głównie dla wystawców, prasy i zaproszonych gości. 

Impreza odbywać się będzie w dniach 5 – 8 maja 2021 na przestrzeni FEZ Berlin

SOOPERGrail Guitar Show

Od kilku lat konstruktorzy gitar i producenci syntezatorów z całej Europy spotykają się regularnie na oddzielnych imprezach. W 2021 roku pokazy SUPERBooth i SOOPERGrail odbędą się równocześnie.

„Jako organizator (SUPERBOOTH Berlin GmbH) z niecierpliwością czekamy na nadchodzący rok i postrzegamy obecną sytuację na świecie jako prawdziwe wyzwanie i szansę. Dzięki życzliwemu wsparciu European Guitar Builders eV widzimy teraz wyjątkową okazję, aby pokazać, że nawet w przypadku udanych imprez targowych nie chodzi o ilość, ale o jakość.”
– pan Schneider.

Obostrzenia sanitarne:

W SUPERBOOTH21 udział może wziąć 150 wystawców i kolejnych 90 ze strony SOOPERgrail. Jednorazowo w budynku może przebywać maksymalnie 500 osób. Dzięki inteligentnemu systemowi wymiany liczba ta będzie codziennie podwajana, co oznacza maksymalną liczbę 4000 odwiedzających w przypadku SUPERBOOTH21 i 1000 w przypadku SOOPERgrail.

Z pewnością jest to interesujący czas na tego rodzaju wystawę, ponieważ większość aktualnie odbywających się wydarzeń ma charakter wirtualny, aby uniknąć rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19. Na przykład niedawno dowiedzieliśmy się, że Winter NAMM 2021 będzie po raz pierwszy wirtualnym wydarzeniem.

Na stronie nowego SOOPERGrail Guitar Show nie ma jeszcze żadnych konkretnych informacji, ale przynajmniej znamy oficjalną datę wydarzenia:

Impreza odbywać się będzie w dniach 30 kwietnia – 2 maja 2021 na przestrzeni FEZ Berlin

Więcej także na
SOOPERGrailhttps://soopergrail.com/de/
SUPERBOOTH21https://www.superbooth.com/en/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here