David Cardona i Pearl Decade Maple w akcji!

0

David “The Cardinal” Cardona to londyński perkusista od lat związany z marką Pearl Drums. Dziś mamy dla Was kolejny ciekawy materiał video, w którym ten świetny muzyk ogrywa zestaw Decade Maple. Zapraszamy do oglądania!

David „The Cardinal” Cardona urodzony w Kolumbii przeniósł się do Wielkiej Brytanii w 2012 roku, aby rozpocząć karierę perkusisty. Próbując wyróżnić się na tle innych muzyków londyńskiej sceny, David wziął swój tani przenośny aparat i zaczął nagrywać siebie grając na perkusji. Wkrótce jego filmy zaczęły przyciągać uwagę w mediach społecznościowych, a marzenie o zostaniu zawodowym muzykiem stała się rzeczywistością.

David współpracował z wieloma zespołami metalowymi w Wielkiej Brytanii, między innymi z AVIIRA. Obecnie jego głównym projektem jest Christian Pop / Punk Band Life Avenue, który ma już zbliżającą się trasę koncertową Dates w Europie.

„Nagrywanie filmów wideo stało się ogromną częścią mojego codziennego życia. Media społecznościowe i głód łączenia ludzi na całym świecie to uczucie nie do opisania, powiem to w dwóch słowach: pasja i radość ”.

– komentuje David

Jednym z jego priorytetów jest także pomoc i doradzanie początkującym perkusistom w rozwijaniu umiejętności niezbędnych do udanej kariery we współczesnym przemyśle muzycznym.

Zestaw perkusyjny Pearl Decade Maple

Pearl Decade Maple to niezwykle udany następca serii Pearl Vision. Jak sama nazwa wskazuje podstawowym materiałem do budowy korpusu jest klon, którego charakter jest obecnie najbliższy perkusistom wszystkich maści. Zestaw został wyposażony w komplet hardwaru serii 830. Zestaw dostępny jest w kilku konfiguracjach, oraz wersjach kolorystycznych. Piękne lakierowane wykończenia, oprócz wartości wizualnej mają niebagatelne znaczenie dla brzmienia, czyniąc je otwartym i pełnym. Warto także zwrócić uwagę na nowe wykończenia Satin Gold Meringue oraz Deep Forest Burst, które producent wprowadził do tej serii w ubiegłym roku.

Bez wątpienia jego atutem jest także świetny stosunek ceny do jakości, gdyż zestawy plasują się w przedziale 4.000 – 5.000 zł, co czyni je dostępnymi dla większości perkusistów, którzy myślą o grze na perkusji poważnie.

Zatem czas na obiecaną prezentację możliwości zestawu pod dowództwem Davida Cardona:

Więcej szczegółów
Producent: https://pearldrum.com/eu
Dystrybutor: https://www.facebook.com/Silesia.Music.Center

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here