Arturia Pigments gratis do klawiatur Arturia KeyLab mkII!

341
Arturia-Pigments-Arturia-KeyLab-mk2-promo

Firma Audiotech, opiekun marki Arturia w Polsce, ogłasza dobrą wiadomość! Do wszystkich modeli Arturia Keylab MKII zakupionych w okresie od 1.06.2023 do wyczerpania zapasów, dodaje pełną wersję syntezatora Arturia Pigments!

Arturia KeyLab mkII to profesjonalne klawiatury/kontrolery MIDI. Stanowią one przełom technologiczny pod kątem jakości, poziomu kontroli i ekspresji. Charakteryzują się nie tylko dobrą klawiaturą , lecz także aluminiową obudową, zaawansowanym interfejsem, 16 padami RGB, 9 faderami, 9 encoderami, 5 wejściami ekspresji, 4 wyjściami CV, kontrolą nawigacyjną oraz oczywiście połączeniami MIDI i USB.

Arturia-KeyLab-mkII

Dodatkowo świetnie integrują się z oprogramowaniem Arturia, wieloma DAW (stacjami roboczymi do pracy z dźwiękiem), a także dostarczane są z bardzo bogatym pakietem oprogramowania. Klawiatury są dostępne w wersji 49, 61 i 88-klawiszowych w dwóch wykończeniach: czarnym i białym. Warto podkreślić, że modele 49 i 61 mają klawiaturę hybrydową, natomiast model 88-klawiszowy udostępnia użytkownikom ważoną klawiaturę młoteczkową.

Syntezator Arturia Pigments gratis!

Arturia-Pigments-4

Przekształcanie wyobraźni w dźwięk jest najbardziej fundamentalną, radosną częścią tworzenia muzyki. Syntezator Pigments (dostępny już w 4. odsłonie) sprawia, że proces ten jest naturalny, intuicyjny i nieograniczony, a niemal nieskończone opcje stają się proste dzięki przemyślanemu i uproszczonemu GUI, który zapewnia wizualną informację zwrotną na temat tego, jak twoje brzmienie jest tworzone i modulowane. To prawdziwa synteza XXI wieku, która jest idealnym wyborem dla wszystkich producentów, sound designerów i fanów syntezatorów.

Kupując kontroler Arturia KeyLab mkII u autoryzowanych partnerów w Polsce, możesz otrzymać pełną wersję syntezatora Arturia Pigments Gratis! Wystarczy, że wypełnisz formularz weryfikacyjny po zakupie. Promocja trwa do wyczerpania zapasów!

  • Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu: TUTAJ
  • Lista autoryzowanych sklepów muzycznych: TUTAJ

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.arturia.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl