RE:MIX Z MARCINEM BORSEM – KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

0
KONKURS REMIX Z Marcinem Borsem

“To nie była łatwa decyzja, ale MAMY TO!” – komentują organizatorzy. Zwycięzcą konkursu „re:MIX z Marcinem Borsem”, a jednocześnie właścicielem nowoczesnego interfejsu ZEN Q Antelope Audio został Kuba Kasznia!

W ocenie Marcina, jego remiks to najlepsza i najciekawsza muzycznie wersja kompozycji Eurythmics, przygotowanej na potrzeby konkursu przez niezastąpionych Saints Of Suburbia.

Posłuchajcie zwycięskiego remiksu!

Drugie miejsce Marcin zdecydował się przyznać Markowi Kruszyńskiemu, i tym samym pojemnościowy mikrofon modelujący Edge Solo powędrował właśnie do niego! Remiks Marka stanowił mocną konkurencję dla zwycięskiej wersji.

Trzecie miejsce i kupon w kwocie 200€ na pakiet świetnie brzmiących wtyczek Antelope Audio otrzymał Mateusz Brzostowski.

“Gratulujemy zwycięzcom, ale przede wszystkim dziękujemy Wam WSZYSTKIM za świetnie przygotowane remiksy, których słuchaliśmy z przyjemnością. Kudos dla Georgi Mihaylov i Antelope Audio oraz mistrza Marcina Borsa i całego team’u Saints of Suburbia!”

– Musictoolz

Marcin Bors

Marcin Bors – multiinstrumentalista, producent muzyczny, kompozytor, aranżer oraz wlaściciel studia Fonoplastykon i oficyny Saints Of Suburbia. Na swoim koncie posiada kilkanaście multiplatynowych, platynowych i złotych plyt. Znany jest ze wspólpracy nie tylko z czołówką polskiej sceny muzycznej (m. in. Maryla Rodowicz, Katarzyna Nosowska, HEY, T.Love, Myslovitz,) ale rownież z młodszym pokoleniem sceny alternatywnej (m. in. Gaba Kulka, Pogodno, Muchy, Krzysztof Zalewski) oraz ogromną rzeszą wyjątkowych debiutantów (m. in. Kasia Lins, Karolina Artymowicz, Piotr Zioła, czy Terrific Sunday). Kilkukrotny zdobywca nagrody Fryderyk, dwukrotny laureat nagrody na festiwalu Dwa Teatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj