PILNE: Jest praca w branży AV!

1
AudioPlus Praca

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania pracy lub zastanawiasz się nad zmianą ścieżki kariery, a interesują Cię nowoczesne rozwiązania technologiczne w dziedzinie audio-video, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość od firmy Audio Plus.

AudioPlusFirma Audio Plus, od ponad 20 lat specjalizująca się w projektowaniu, dystrybucji i wdrażaniu najwyższej jakości rozwiązań na potrzeby koncertów, obiektów kultury, sportu, produkcji telewizyjno-filmowej, edukacji i szeroko pojętej branży audiowizualnej, ogłosiła właśnie wakaty na kilka stanowisk związanych ze sprzedażą systemów AV.

W ofercie dystrybucyjnej Audio Plus znajduje się sprzęt takich producentów, jak Electro-Voice, Dynacord, Yamaha, L-Acoustics, Mipro, Switchcraft i wiele innych uznanych, światowych marek. Jeśli więc interesuje Cię nagłośnienie, systemy telekonferencyjne, transmisyjne i wszelkiego typu instalacje audio-video, i chcesz realizować się zawodowo, jednocześnie wykorzystując i rozwijając swoje pasje, sprawdź aktualne oferty pracy na stronie: https://audioplus.pl/o-nas/praca

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj