Muzyczny storytelling z Universal Audio w Audioplanet! [23-26/11/2023]

0
Muzyczny-storytelling-w-Audioplanet_uptone

W dniach 23-26 listopada 2023 roku zapraszamy Was na warsztaty z produkcji muzycznej w Audioplanet, które poprowadzi ceniony kompozytor i producent muzyki filmowej oraz popularnej, inżynier dźwięku, absolwent SAE w Paryżu – Kris Górski! Partnerem technicznym wydarzenia jest firma Universal Audio.

Jeżeli jesteś instrumentalistą lub wokalistą, producentem muzycznym lub realizatorem nagrań i posiadasz interfejs Universal Audio z serii Volt lub Apollo firmy Universal Audio albo zastanawiasz się nad jego zakupem, ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!

W trakcie 3-dniowej sesji, każdy z uczestników będzie miał okazję poznać poszczególne funkcje interfejsów oraz wybranych sprzętów marki Universal Audio i nauczyć się, jak wykorzystać zarówno ich podstawowe, jak i zaawansowane możliwości w procesie produkcji własnych utworów.

Muzyczny-storytelling-w-Audioplanet_Kris-Gorski

A wszystko to pod okiem doświadczonego opiekuna Krisa Górskiego, którego warsztaty oparte są na autorskiej metodzie, sprawdzonej przez ostatnie 28 lat prowadzenia tego typu zajęć z zakresu realizacji nagrań i produkcji muzycznej.

REJESTRACJA:

  • Zgłoszenia na warsztaty należy wysłać na adres: [email protected] 
  • O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń oraz dopełnienie formalności związanych z dokonaniem wpłaty.
  • Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 października 2023.

Więcej szczegółów:
https://audiostacja.pl/zapraszamy-na-warsztaty-z-produkcji-muzycznej
https://www.facebook.com/events/7002336539829922

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj