Mikrofony Sennheiser na targach BEIKS MEDIA SHOW 2023!

217
Sennheiser-BEIKS-MEDIA-SHOW-2023

Już 7-go listopada w Warszawie odbędą się targi BEIKS MEDIA SHOW. Jest to jedno z największych, branżowych wydarzeń w Polsce, dedykowane filmowcom i szeroko pojętym twórcom treści audiowizualnych. Nie może oczywiście na niej zabraknąć marki Sennheiser z bogatą ofertę mikrofonów.

Marki Sennheiser nikomu nie trzeba przedstawiać. Założona w 1945 roku niemiecka firma, do dziś specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu audio w tym przede wszystkim słuchawek, mikrofonów i systemów bezprzewodowych.

Sennheiser i Neumann na Audio Video Show 2022

Jej produkty cenione są zarówno przez profesjonalistów, jak i entuzjastów muzyki, o czym zapewne część z Was miała okazję przekonać się podczas zakończonych niedawno targów Audio Video Show. Ich słuchawki oferują doskonałą jakość dźwięku, precyzyjną reprodukcję dźwięku oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Sennheiser produkuje różne rodzaje słuchawek, w tym słuchawki douszne, nauszne, bezprzewodowe, gamingowe i wiele innych, co pozwala zaspokoić różne potrzeby użytkowników.

sennheiser-mke-400-mk2
Sennheiser MKE 400 mk2

Kolejna ważna gałąź ich oferty to oczywiście mikrofony przeznaczone do pracy w różnych środowiskach. Znajdziemy w nich modele dedykowane do pracy w studiu nagraniowym, na scenie, a także na planie filmowym czy w dziennikarstwie.

Jeśli zatem w swojej pracy stawiacie na najwyższą jakość to z całą pewnością powinniście zainteresować się ofertą marki Sennheiser. Taka okazja nadarzy się już 7-go listopada 2023 podczas BEIKS MEDIA SHOW! Rejestrujcie się już teraz na https://beiksmediashow.pl.

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Sennheiser EW-DP: nowa generacja bezprzewodowych systemów nakamerowych