Sennheiser i Neumann na targach Audio Video Show 2023!

287
Sennheiser i Neumann na Audio Video Show 2022

Już w najbliższy piątek (27/10/2023) w Warszawie startują targi Audio Video Show, czyli największe w Polsce wydarzenie prezentujące sprzęt audio-video. Nie może na nich oczywiście zabraknąć marki Sennheiser i Neumann. Zapraszamy!

Słuchawki, mikrofony, telewizory, projektory, sprzęt audio. Urządzenia i systemy od 100 zł do 5 mln zł! Najnowsze produkty i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Każdy może osobiście zapoznać się z możliwościami sprzętu podczas zbliżającej się wielkiej audiofilskiej imprezy! Swój udział zapowiedziało ok 170 wystawców, którzy zaprezentują ofertę ponad 600 marek z całego świata! Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie: TUTAJ.

Sennheiser-AMBEO_Mini_uptone
Sennheiser AMBEO Mini

Swoją obecność na AVS2023 potwierdziła także firma Aplauz Audio, będąca przedstawicielem w Polsce m.in takich marek jak Sennheiser i Neumann. W specjalnie przygotowanych strefach będzie można zobaczyć – i co najważniejsze odsłuchać! – takie produkty jak soundbary Sennheiser AMBEO, najnowsze słuchawki ACCENTUM Wireless czy też studyjny sprzęt Neumanna, m.in. słuchawki NDH 30 czy interfejs MT 48.

Sennheiser-ACCENTUM-Wireless
Sennheiser ACCENTUM Wireless

Wisienką na torcie ekspozycji będą najdroższe i najprawdopodobniej najlepsze słuchawki świata – Sennheiser HE1, czyli nowe Orfeusze. Zapisać się na 15-minutowe odsłuchy można przez platformę Booksy: aplauzspzoo.booksy.com.

Sennheiser HE1
Sennheiser HE1

UWAGA! Ze względu na duże zainteresowanie odsłuchami uprzejmie prosimy o rozważne dokonywanie rezerwacji.

Więcej szczegółów:
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl