KONKURS: Wygraj ekstremalnie wytrzymałe słuchawki Austrian Audio Hi-X50!

0

Firma ESS Audio, dystrybutor marki Austrian Audio w Polsce, ogłosiła konkurs w którym do wygrania najnowsze słuchawki studyjne Austrian Audio Hi-X50! Poza niekwestionowaną wytrzymałością charakteryzują je także bardzo wysokie parametry brzmieniowe. Sprawdźcie sami!

Jeśli jeszcze nie widzieliście materiału video, który został zarejestrowany podczas styczniowych targów NAMM Show, kiedy to swoją premierę miały najnowsze i jednocześnie pierwsze słuchawki marki Austrian Audio: model nauszny Hi-X50 oraz wokółuszny Hi-X55, to zamieszczamy go poniżej. Poza wieloma cechami, które wymienia przedstawiciel marki, na szczególną uwagę zasługuje moment, w którym możemy naocznie i nausznie przekonać się jak wytrzymała jest ich konstrukcja. O samych słuchawkach pisaliśmy więcej w jednej z naszych publikacji TUTAJ. Warto też przypomnieć, że słuchawki te podobnie jak jeden z mikrofonów zostały nominowane do przyszłorocznej, prestiżowej nagrody NAMM TEC Awards 2021, o czym wspominaliśmy TUTAJ.

Materiał ten stał się pretekstem dla polskiego dystrybutora aby stworzyć konkurs, w którym do wygrania są słuchawki Austrian Audio Hi-X50, czyli model zamknięty, nauszny.

Co zrobić aby wygrać?

Zasady są bardzo proste, a pełen regulamin znajdziecie na stronie: http://essaudio.pl/regulamin.

W skrócie…

  • Z posta konkursowego (udostępniamy go TUTAJ: https://www.facebook.com/austrianaudioPL/posts/1089361341466608) pobieracie zdjęcie i tworzycie mema.
  • Jeśli stwierdzicie, że wasze zdjęcie jest już idealne i czujecie się artystycznie spełnieni 😀 to zamieszczacie je w komentarzu w/w posta nie później niż ostatniego dnia października (31.10.2020 r., do godziny 23:59)
  • czekacie na ogłoszenie zwycięzcy do dnia 05.11.2020 r.
  • To wszystko, niech poniesie Was fantazja! 😉

Dla ułatwienia zamieszczamy Wam to zdjęcie także poniżej ↓↓↓↓↓

Więcej szczegółów
Producent: https://austrian.audio
Dystrybutor: http://essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here