MXR FOD Drive, dwa wzmacniacze w jednej kostce gitarowej?

0

Najprostszy sposób na miksowanie brzmienia dwóch wzmacniaczy? Zamknąć je w jednej niewielkiej kostce efektowej! Na taki pomysł wpadli konstruktorzy marki Jim Dunlop, przedstawiając nowy efekt MXR FOD Drive (M251)!

Używanie na scenie dwóch albo i większej ilości wzmacniaczy przez gitarzystów nie jest niczym nowym i odkrywczym, dlatego pomysł aby zamknąć dwie różne konstrukcje w niewielkim stompoboxie wydaje się bardzo trafionym pomysłem, a jeśli biorą się za to specjaliści z marki Jim Dunlop to możemy być pewni, że jakość brzmienia będzie stała na najwyższym poziomie.

Zasada działanie jest prosta. Cztery potencjometry: OUTPUT, GAIN, TONE i BLEND oraz mały przełączniki do zmiany charakterystyki środka. Do napędzania efektu potrzebne jest zewnętrzne zasilanie.

O jakich wzmacniaczach mowa? Producent nie podaje ich nazw wprost, stosując dyplomatyczną nomenklaturę nazywając je “legendarnymi”. Zresztą może i słusznie. Albo ich brzmienie nam podpasuje bez względu na markę albo nie. Posłuchajcie pierwszych oficjalnych próbek i oceńcie sami.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.jimdunlop.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here