JBL Master Class: Morgan Page!

0

Firma JBL Professional wystartowała z bardzo ciekawą i myślę właściwą koncepcją aby transmitować i udostępniać w sieci serię warsztatów JBL Master Class, podczas których poznajemy pracę wielkich producentów muzycznych, których numery podbijały i podbijają dalej światowe listy przebojów! Tym razem przed wami Morgan Wolf Page!

Morgan Wolf Page (ur. 31 maja 1981) to amerykański DJ i producent muzyczny znany chociażby z takich kawałków jak: „The Longest Road”, „Fight for You” i „In the Air”. Morgan Page był dwukrotnie nominowany do nagród Grammy; osobista nominacja do najlepszego remiksu z Nadią Ali, a w 2009 r. jego piosenka The Longest Road (deadmau5 Remix) została nominowana do najlepszego remiksu!

Nie każdy ma możliwość i okazję wybrania się osobiście na tego typu warsztaty/spotkania do Los Angeles 🙂 , więc idea udostępniani takich materiałów video (za darmo!) jest naszym zdaniem świetna!

Pełna lista zakończonych i nadchodzących edycji JBL Master Class dostępna jest na stronie: https://pro.harman.com/jblmasterclass

W poniższym, prawie dwugodzinnym materiale, poznacie proces twórczy Morgana Page’a, jego karierę muzyczną i wskazówki, a także sztuczki produkcyjne. Wszytko to odbyło się w 13 lutoego 2019 w HARMAN Experience Center w Los Angeles, CA.

Zapraszamy i zachęcamy do oglądania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here