Interfejs Universal Audio APOLLO X8P w trasie koncertowej zespołu Happysad

0
UA-Apollo-X-Rack-Series

Michał Bąk – saksofonista, klawiszowiec i wokalista Happysad używał interfejsu rackowego Apollo x8p m.in. podczas trasy koncertowej zespołu. Co sądzi na temat tego urządzenia?

“Bardzo długo szukałem rozwiązań, które pozwolą mi na połączenie analogowej jakości w cyfrowym wydaniu. Po długich miesiącach poszukiwań postanowiłem zaprzyjaźnić się z kartą Apollo x8p i jest to dla mnie bardzo ważna relacja.

UA-Apollo_x8p

To, co osobiście uważam za największą zaletę tej karty, to doskonałe brzmienie konwertera i preampów. Dzięki opcji Unison nagrywam dźwięk z symulacjami przedwzmacniaczy Neva, SSL, API, Helios czy UA, używając ich wymiennie bez konieczności inwestowania w każdą z tych konsolet, co nie ukrywam jest dużym ułatwieniem. Dochodzą do tego świetne emulacje kompresorów, reverbów, delayów i wszelkich innych efektów modulacyjnych, które moim zdaniem doskonale odzwierciedlają brzmienie sprzętu analogowego.

Universal Audio Apollo x8p to brzmienie przeszłości z nowoczesnymi możliwościami.

Apollo to nie tylko świetny sprzęt studyjny. Od czterech miesięcy towarzyszy mi również podczas koncertów. Większość instrumentów, jakich używam na scenie, przechodzi przez mój komputer, gdzie dokonuję indywidualnej obróbki pod każdy utwór, używając przy tym pluginów Universal Audio. W sytuacjach live najważniejsza jest dla mnie stabilność, a wbudowane DSP znacznie odciąża procesor komputera.

Universal-Audio-Unison

Apollo x8p to dla mnie sprzęt kompletny – hybryda, która świetnie radzi sobie z połączeniem doskonałego brzmienia i możliwościami dzisiejszego świata. Nieważne, czy pracuję w studiu, czy na scenie, zawsze mam dostęp do najlepszej jakości.”

– komentuje Michał Bąk

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.uaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

CZYTAJ TAKŻE NASZ TEST: UA Apollo x8

TEST: Universal Audio Apollo x8 – trening czyni mistrza!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj