DrySkull – produkcja muzyczna dla wszystkich

0

DrySkull, ceniony producent muzyczny (Mrozu, Afromental, Sokół, Dawid Podsiadło), zaprasza na spotkania online, podczas których zabiera wszystkich do swojego muzycznego świata. Kolejny streaming już dziś o 17:00. Zapraszamy!

DrySkull to pseudonim, pod którym kryje się Robert Krawczyk, producent, kompozytor, autor tekstów i wokalista. Po latach tworzenia dla wykonawców takich jak Mrozu, Sokół, Dawid Podsiadło czy Afromental, postanowił wydać autorski materiał. Jego debiutancka płyta “OD:DO” ukaże się jesienią tego roku. Jak dotąd ukazały się dwa single promujące wydawnictwo:

Streamingi z cyklu “DrySkull – produkcja muzyczna dla wszystkich” odbywają się trzy razy w tygodniu – we wtorki, czwartki i soboty. Głównym celem kanału jest przybliżenie wszystkim frajdy, jaka płynie z produkcji muzyki. Wirtualna wizyta u DrySkulla to szansa na poznanie technik, urządzeń i pomysłów, z jakich muzyk korzysta podczas pracy nad nowymi kompozycjami. To również możliwość zaistnienia jako współautor beatów, których cały proces powstania transmitowany jest online prosto z domowego studia producenta. Każde spotkanie to nowy beat. A każdy beat to nowa podróż.

Jak zacząć? Czego nie robić? Na co zwracać szczególną uwagę? Tych i wielu innych rzeczy dowiecie się odwiedzając we wtorek, czwartek i sobotę o 17:00.

Już dziś (7 lipca godz.: 17:00) kolejny warsztat z cyklu, który będzie poświęcony tematowi: Analiza beatu do numeru Sokoła “MC Hasselblad”. Już w najbliższy wtorek, Robert Krawczyk przybliży Wam budowę i okoliczności powstania beatu do numeru “MC Hasselblad” z debiutanckiej płyty Sokoła. Chętnie odpowie także na Wasze pytania, które można zadawać na czacie. Do zobaczenia na kanale Twitch.TV. Link poniżej:

https://www.twitch.tv/drWHYsql

Więcej szczegółów:
https://www.dryskull.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here