Musikmesse 2021 we współpracy z The ARTS+

0

Nadchodząca edycja targów Musikmesse zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Impreza, po raz pierwszy organizowana we współpracy z The ARTS+ i Frankfurter Buchmesse (Frankfurckie Targi Książki) odbędzie się w dniach 22–24 października 2021 r.

Zarówno Musikmesse, jak i Frankfurt Buchmesse choć odbywać się będą jednocześnie, będą też całkowicie niezależnymi imprezami. Organizatorzy prowadzą obecnie rozmowy z innymi uczestnikami z sektora kultury i sektora kreatywnego, chcąc zorganizować więcej wydarzeń w centrum wystawienniczym w tym samym przedziale czasowym. Nowa współpraca stanowi cenną synergię zarówno dla wystawców, jak i profesjonalistów.

„Jako międzynarodowy ośrodek biznesu kreatywnego, Frankfurt wykorzystuje swoje zasoby, aby zwiększyć poziom łączności w tym sektorze. Staramy się wnieść do tego znaczący wkład. Wspólnie z naszym partnerem, THE ARTS + opracowaliśmy wizję wydarzenia, które zgromadzi muzyków, autorów, artystów, twórców, ekspertów od publikacji, programistów, liderów opinii i autorów. Jednocześnie z pełnym zaangażowaniem rozwijamy Musikmesse i dlatego jesteśmy przygotowani na wykorzystanie nowych efektów synergicznych, aby umożliwić firmom z branży muzycznej kontakt z nowymi, odpowiednimi grupami docelowymi.”
– wyjaśnia Detlef Braun, członek zarządu Messe Frankfurt GmbH

The ARTS + prezentuje innowacyjne treści, kreatywne modele biznesowe i technologie istotne dla sektora. Oprócz firm z branży wydawniczej wystawcami są znane think-tanki i start-upy z branży technologii i biznesu cyfrowego. W ramach tej współpracy w 2021 r. Planowany jest wspólny kongres biznesowy dla międzynarodowych branż kreatywnych.
Uczestnicy targów zyskają dzięki temu m.in. cenne porady w ważnych kwestiach, takich jak handel prawami i licencjami oraz nowe modele biznesowe w dobie postępującej konwergencji mediów.

Neuer Termin und spannende Kooperationen: Die Musikmesse 2021 findet vom 22.–24.Oktober statt und kooperiert mit THE…

Opublikowany przez musikmesse Poniedziałek, 29 czerwca 2020

Dzięki współpracy z THE ARTS + Musikmesse ukończył ważny etap procesu ewolucyjnego rozpoczętego wiele lat temu. Targi po raz pierwszy zorganizowane w 1980 roku pierwotnie koncentrowały się na prezentacji instrumentów, nut itp. Od tego czasu impreza otworzyła się na wiele nowych tematów, a w najnowszej edycji bardziej niż kiedykolwiek podkreślała będzie społeczne i ekonomiczne znaczenie muzyki, a także doświadczenia muzyczne.

Więcej szczegółów
www.musikmesse.com
www.theartsplus.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here