BAE Audio & Tierra Audio, czyli analogowy duch vintage w Nebula Studio!

163

Wysokiej klasy studyjne kompresory marki BAE Audio i Tierra Audio trafiły na stałe do Nebula Studio. Jeśli jesteście ciekawi pierwszych wrażeń na temat nowego sprzętu, domowników owego studia to zapraszamy do przygotowanego przez nich materiału wideo.

BAE Audio to firma, która korzysta z dziedzictwa najlepszych konstrukcji lat 60 i 70. Dzięki zamiłowaniu do wysokiej jakości transformatorów, takich jak Carnhil (St Ives) i Jensen, urządzenia BAE potrafią w pełni oddać analogowego ducha vintage. Wszystkie ich produkty składane są ręcznie w Kaliforni, przy użyciu najwyższej jakości komponentów. W ofercie znajdziemy wysokiej klasy przedwzmacniacze mikrofonowe, korektory, kompresory, a także efekty gitarowe.

Tierra Audio to z kolei młoda firma na rynku pro audio, która projektuje i produkuje swój sprzęt w samym sercu słonecznego Madrytu. Firmas kocha analogowy dźwięk i wkłada ogromny wysiłek w to, by każde urządzenie przez nich wyprodukowane miało własną unikatową „osobowość”. Dodatkowo firma Tierra Audio przykłada ogromną wagę do tego, by minimalizować negatywny wpływ na środowisko. Dlatego do budowy swoich produktów używają głównie materiałów z recyklingu takich jak stal i aluminium.

Obie marki, które bez wątpienia zaliczają się do high-endowej klasy w dziedzinie sprzętu studyjnego dostępne są w Polsce dzięki firmie Audiostacja, a nieco więcej na ich temat przeczytacie w naszych poniższych publikacjach:

BAE oraz UK Sound w Audiostacji

Tierra Audio – ciepłe i szlachetne brzmienie najwyższej, studyjnej jakości!