Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 już w Polsce!

220
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3

Jak informuje dystrybutor, firma Aplauz Audio, najnowsze bezprzewodowe słuchawki Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 są już dostępne w Polsce i oferowane w trzech kolorach.

Podobnie jak wcześniejsze generacje, MOMENTUM True Wireless 3 zapewniają wyjątkową jakość dźwięku, opartą na systemie akustycznym TrueResponse firmy Sennheiser. Bazuje on na dynamicznych 7-milimetrowych przetwornikach wyprodukowanych w Niemczech, które oferują szeroki dźwięk stereo z głębokim basem, naturalnymi średnimi i szczegółowymi wysokimi tonami. Sennheiser udoskonalił je także o adaptacyjną redukcję szumów, która automatycznie dostosowuje się do otoczenia.

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3

Nowa funkcja personalizacji dźwięku zapewnia lepsze wrażenia odsłuchowe dzięki testowi słuchania ze specjalnym przewodnikiem, który umożliwia ustawienie idealnego brzmienia dla idywidualnych właściwości słuchu każdego użytkownika. Ponadto aplikacja Smart Control oferuje możliwość wyboru wstępnie zdefiniowanych ustawień i funkcję korektora, aby dostosować dźwięk do gustu użytkownika.

Więcej na ich temat znajdziecie w naszej publikacji poniżej:

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3: Lepsze i tańsze?

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl