Tierra Audio – ciepłe i szlachetne brzmienie najwyższej, studyjnej jakości!

2
Tierra-Audio_uptone

Dzięki firmie Audiostacja na polski rynek trafiły produkty marki Tierra Audio. Wśród nich mikrofony, przedwzmacniacze, procesory sygnałowe, a także wyjątkowa seria minipreampów Flavours, którą zabierzecie ze sobą dosłownie wszędzie!

Tierra Audio to młoda firma na rynku pro audio, która projektuje i produkuje swój sprzęt w samym sercu słonecznego Madrytu. Tierra Audio kocha analogowy dźwięk i wkłada ogromny wysiłek w to, by każde urządzenie przez nich wyprodukowane miało własną unikatową „osobowość”.

Tierra-Audio-Black Bamboo

W arsenale producenta znajdziemy m.in. doskonały kompresor Boreal Fet Compressor, precyzyjny korektor Icicle Equalizer, potężny przedwzmacniacz mikrofonowy Lava Preamp, serię mikrofonów wstęgowych Bamboo, a także kolekcję kolorowych minipreampów mikrofonowych Flavours, które możesz zabrać ze sobą absolutnie wszędzie!

Dodatkowo firma Tierra Audio przykłada ogromną wagę do tego, by minimalizować negatywny wpływ na środowisko. Dlatego do budowy swoich produktów używają głównie materiałów z recyklingu takich jak stal i aluminium.

Tierra-Audio

Produkty pakowane są w drewniane pudełka, co pozwala w 100% wyeliminować plastik oraz zbędne użycie kartonu. Za każde kupione przez Ciebie urządzenie firma Tierra Audio zasadza drzewo w prywatnym lesie na północy Hiszpanii, który możesz w każdej chwili odwiedzić.

Więcej szczegółów
Producent: https://tierra.audio
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Tierra Audio Flavours – szczypta smaku dla twojego mikrofonu

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj