[30/11/2019] Warsztaty realizacji nagrań i produkcji muzycznej w Tall Pine Records!

0

Jesień tego roku zapowiada się bardzo pracowicie. Szkolenia, warsztaty, prezentacje, jedne po drugich… Jednak te z pewnością należą do tych, którymi szczególnie warto się zainteresować. “Warsztaty realizacji nagrań i produkcji muzycznej“, które 30 listopada w Tall Pine Records poprowadzi Kris Górski zapełniły się w mgnieniu oka!

Z racji ograniczonej przestrzeni i komfortu prowadzenia warsztatów ilość miejsc jest mocno ograniczona i mimo, że swój udział zgłosił już komplet uczestników, a nawet więcej 🙂 to warto zadać pytanie do organizatorów przez stronę wydarzenia na Facebooku i wpisać się na listę rezerwową. Może się uda. Nam udało się w ostatniej chwili 😀

Dlaczego warto?

Przede wszystkim ze względu na samego prowadzącego oraz niezwykłą przestrzeń jaką dysponuje studio nagraniowe Tall Pine Records mieszczące się w Kolbudach, pierwszym i na razie jedynym studiu w Polsce, którego oferta znalazła się w międzynarodowym katalogu Miloco Studios.

Kris Gorski to inżynier dźwięku, producent muzyczny i kompozytor z ponad 20-letnim doświadczeniem w kraju i za granicą, absolwent School of Audio Engineering w Paryżu, a także współzałożyciel firmy APS – Audio Pro Solutions oraz właściciel studia AudioPlanet w Koleczkowie.

Zajęcia będą obejmować tematy procesu pre-produkcji, nagrań zespołu, miksu oraz masteringu. Warsztaty prowadzone będą z użyciem sprzętu topowych marek takich jak Universal Audio, DPA Microphones, czy Softube z oferty dystrybucyjnej firmy Audiostacja, głównego sponsora imprezy.

Wstęp, jak wcześniej wspominaliśmy, jest darmowy po wcześniejszej rezerwacji, a ilość miejsc ograniczona i na moment publikacji tej informacji zapełniona.

Gdzie i Kiedy?

  • Tall Pine Records – Na Skarpie 7, 83-050 Kolbudy
  • 30.11.2019 (sobota) godz: 10:00 – 18:00

Więcej szczegółów:
Strona wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1197981060405576

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here