Zapraszamy na Festiwal Soundedit 2022! [03-05/11/2022]

0

W dniach 03-05/11/2022, wszystkich producentów i realizatorów muzycznych, a także miłośników muzyki, zapraszamy na Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit 2022, który odbędzie w Łodzi w Klubie Wytwórnia oraz Hotelu DoubleTree by Hilton!

Soundedit Festiwal to unikatowy w skali światowej Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych, kierowany do szeroko pojętej branży muzycznej, a także miłośników dobrej muzyki. Organizowany jest w Łodzi od 2009 r. i obejmuje swym programem zarówno koncerty jak i specjalistyczne warsztaty ,wykłady, prezentacje oraz panele dyskusyjne.

Jak co roku impreza będzie gościć producentów, kompozytorów i artystów odpowiedzialnych za brzmienie wielu legendarnych płyt, singli i nagrań. Nie zabraknie więc oficjalnych oraz zakulisowych opowieści, które stanowią o charakterze i są podstawową wartością Festiwalu.

Co szykują dla nas organizatorzy tegorocznej edycji? Program jak zwykle jest niezwykle bogaty i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie https://soundedit.pl oraz na profilu FB: https://www.facebook.com/SoundeditFestival

CZŁOWIEK ZE ZŁOTYM UCHEM

Soundedit-CZLOWIEK-ZE-ZLOTYM-UCHEM

CZŁOWIEK ZE ZŁOTYM UCHEM to specjalna nagrody Festiwalu Soundedit trafiające do rąk osób, dla których muzyka to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja. Producenci muzyczni są odpowiedzialni za to, jaki kształt artystyczny przybierze dana płyta czy przebój, jednak producent stoi zawsze z tyłu, w cieniu artysty. Dlatego właśnie twórcy Festiwalu postanowili uhonorować producentów, których praca często jest niedoceniana, lub co gorsza wcale niezauważana.

Od początku Festiwalu statuetką Człowieka ze Złotym Uchem uhonorowano 48 wybitnych producentów i artystów, a na scenach wystąpiło ponad 100 wykonawców – od debiutantów po krajowych i światowych gigantów.

“I Am The Sound!” – jestem brzmieniem, jestem dźwiękiem, jestem muzyką! Jeśli też utożsamiasz się z hasłem przewodnim Festiawalu Soundedit to nie może Cię na nim zabraknąć!

Tak było rok temu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj