Zagłosuj na Sound On Sound Awards 2022!

0
SOS-Awards-2022

Austrian Audio, JBL Professional oraz Kali Audio! To już tradycja, że produkty z dystrybucji ESS Audio otrzymują nominacje do prestiżowej nagrody SOS Awards. Na swoje typy możecie głosować do północy 30 listopada 2021.

Lista kategorii i nominacji jest potężna, wszystkie szczegóły i możliwość głosowania znajdziecie TUTAJ: www.soundonsound.com/sos-awards/sos-awards-2022-vote-now

Powody do dumy ma także firma ESS Audio, dystrybutor wielu znakomitych marek w tym także Austrian Audio, JBL Professional oraz Kali Audio, których produkty znalazły się na tegorocznej liście SOS Awards.

Wśród grona pretendentów są:

Kategoria LIVE SOUND PRODUCT: 

JBL PRX ONE

  • JBL PRX ONE – przenośny, wszechstronny system nagłośnieniowy, który jest wyposażony w akustycznie zoptymalizowaną kolumnę z 7-kanałowym mikserem cyfrowym, pełnym pakietem profesjonalnych procesorów DSP.  Posiada wiodącą w swojej klasie łączność audio, funkcjonalność Bluetooth oraz uniwersalną aplikacją do zarządzania systemem JBL Pro Connect.

Austrian-Audio-OD505

  • Austrian Audio OD505 to aktywny mikrofon dynamiczny, który łączy w sobie zalety dynamicznego mikrofonu scenicznego z brzmieniowymi udoskonaleniami mikrofonu pojemnościowego. Dzięki najnowocześniejszej konstrukcji podwójnej kapsuły, w której dolna kapsuła jest odwrócona w fazie i pasywnie przełączana, ten znakomity mikrofon wokalny osiąga prawie taką samą czułość jak mikrofon pojemnościowy. W połączeniu z przełączalnym filtrem górnoprzepustowym drugiego rzędu i technologią Open-Acoustics, szumy pochodzące z przenoszenia, wstrząsów i dudnień scenicznych są skutecznie eliminowane.

Kategoria STUDIO MONITOR:

KALI-Audio-IN-5

  • Kali Audio IN-5 to 3-drożny monitor studyjny z 5-calowym głośnikiem niskotonowym, koncentrycznym 4-calowym głośnikiem średniotonowym i 1-calowym głośnikiem wysokotonowym. Jego konstrukcja jest efektem rocznych badań i rozwoju, ponieważ Kali Audio stara się dostarczyć swoim klientom więcej wartości. IN-5 wprowadza nową platformę wzmacniacza, która redukuje szumy własne o 12 dB, oraz implementuje bardziej wydajną sekcję DSP, pozwalającą na uzyskanie lepszych osiągów w wysokich częstotliwościach. 

Kategoria STUDIO HEADPHONES:

Austrian-Audio-Hi-X65

  • Austrian Audio Hi-X65 to profesjonalne słuchawki nauszne o konstrukcji otwartej, do miksowania i masteringu, zapewniające precyzyjny odsłuch zarówno dla inżynierów dźwięku jak i audiofilów.  Dzięki impedancji 25 Ohm zawsze dostępna jest największa możliwa moc i headroom, niezależnie od tego, czy źródło dźwięku pochodzi z high-endowych wzmacniaczy słuchawkowych, referencyjnych przetworników A/D, mikserów analogowych, odtwarzaczy przenośnych czy notebooków. 

Więcej szczegółów
Producent: https://austrian.audio
Producent: https://jblpro.com
Producent: https://www.kaliaudio.com

Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj