Webinar z ekipą koncertową Eda Sheerana!

0

Ju 8 września o godz. 20:00 czasu polskiego, Sennheiser zaprasza na kolejny webinar z udziałem branżowych ekspertów i praktyków. Będzie to wujątkowe spotkanie online z ekipą koncertową Eda Sheerana!

Gospodarze ze strony Sennheisera – Andy Egerton i Tim Moore – powitają Chrisa Marsha (manager produkcji, FOH), Marka Frienda (manager trasy), Matta Jonesa (dyrektor ds. oświetlenia) i Dave’a White’a (gitara/technik RF).

Aby wziąć udział w spotkaniu z ekipą koncertową, stojącą za rekordową trasą koncertową Eda Sheerana Divide Tour należy się zarejestrować na stronie: https://zoom.us/webinar/register

Podczas 90-minutowej telekonferencji z ekspertami Chris Marsh i Mark Friend będą rozmawiać o produkcji i zarządzaniu trasą oraz o dźwięku front-of-house, a Matt Jones omówi spektakularny projekt oświetlenia trasy. Fani gitary będą zachwyceni widząc Davida White’a, który zaprojektował i zbudował unikatowy pedalboard (tzw. Chewie) dla Eda Sheerana. Jak zawsze, paneliści będą otwarci na pytania publiczności.

Zachęcamy Was  także do odwiedzenia strony https://www.sennheiser.com/seminars, aby uzyskać pełną, aktualną listę wszystkich nadchodzących szkoleń SoundAcademy i bezpłatnie zarejestrować się na wybrane webinary.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj