Warm Audio Premier i Professional: wysokiej klasy kable dla muzyków

0

Firma Warm Audio wypuszcza na rynek wysokiej jakości kable dla muzyków o niewygórowanej cenie i z dożywotnią gwarancją! Jest to efekt współpracy ze szwajcarską Gotham AG, czołowym europejskim producentem kabli klasy premium.

W ramach tej współpracy powstały dwie linie kabli: Premier i Professional. Obie linie zawierają kable typu XLR, XLR-do-TRS, TRS, instrumentalne i głośnikowe. Nowe kable wykorzystują technologię firmy Gotham i dzięki temu mogą osiągnąć absolutnie znakomitą jakość dźwięku, niemal doskonały transfer sygnału oraz niezwykłą niezawodność (dlatego są objęte dożywotnią gwarancją!).

Wprawdzie obie linie gwarantują wysoką jakość, ale linia Premier wybija się ponad wszystko! Oferuje pozłacane złącza, plecioną zewnętrzną powłokę, czteroprzewodową konstrukcję Starquad (zapewnia potężne tłumienie RFI) i ekranowanie Double-Ruessen w celu zwiększenia tłumienia EMI.

“Butikowe, tworzone w Szwajcarii kable, specjalnie zaprojektowane złącza i wytrzymała konstrukcja. To wystarczy, aby objąć wszystkie kable „Warm Cables” dożywotnią gwarancją – po prostu nie ma lepiej brzmiących ani bardziej niezawodnych kabli na tej planecie. A dzięki niewygórowanej cenie Warm Cables to luksus, na który każdy może sobie pozwolić!”

– Warm Audio

Więcej szczegółów
Producent: https://warmaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here