VUE Audiotechnik Polska zaprasza na prezentację do Łodzi! [05.10.2017]

0

Jeśli fascynujecie się elektroakustyką, nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i chcecie wiedzieć jak najwięcej o sprzęcie, to wydarzenie skierowane jest właśnie do was.

Spotkanie pod nazwą “Prezentacja najnowszych osiągnięć z dziedziny elektroakustyki” organizowane przez VUE Audiotechnik Polska i firmę Megamusic odbędzie się w czwartek, 5 października w godzinach 14:00 – 17:00 w łódzkim klubie Wytwórnia.

VUE Audiotechnik to profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, którego pomysłodawcą jest współtwórca amerykańskiej firmy EAW – Ken Berger. Przy współpracy takich sław jak Mike Adams znanym ze współtworzenia modelu Vertec firmy JBL czy Frank Loyko, mającym prawie 40 letnie doświadczenie z firmami jak EAW, RCF, AVID i TC Group, VUE Audiotechnik proponuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i materiałowe, dotychczas niespotykane w innych rozwiązaniach.

Więcej szczegółów dowiecie się kontaktując się z organizatorem, firmą MegaMusic poprzez maila [email protected] lub na www.facebook.com/events/149311698993317.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here