Wes Borland i jego unikalny basowo-gitarowy PRS!

1314
Wes-Borland

Wes Borland, gitarzysta znany z zespołu Limp Bizkit oraz solowych projektów, wspólnie z firmą PRS Guitars opracował jedyny w swoim rodzaju instrument, będący połączeniem gitary elektrycznej i basowej!

Wes Borland to paradoksalnie jeden z najbardziej wyrazistych, a jednocześnie najbardziej niedocenionych gitarzystów sceny rockowej przełomu wieków. Za jego nieustannie ewoluującą listą scenicznych person stoi artysta wielowymiarowy o wyjątkowym podejściu do swoich kreacji, zarówno wizualnych, jak i dźwiękowych; jego pomysłowe riffy i często niekonwencjonalne techniki gry budzą zainteresowanie i podziw, a często idą też w parze z nietypowymi rozwiązaniami sprzętowymi.

prs wes-borland-guitar

Jednym z takich właśnie rozwiązań jest najnowszy instrument zbudowany dla Borlanda – według jego potrzeb i wytycznych – przez firmę Paul Reed Smith (PRS Guitars). Jest to 4-strunowe połączenie gitary basowej i elektrycznej, wyposażone w ruchomy mostek i ciekawą konfigurację przetworników. Aby dowiedzieć się więcej o tym unikalnym, customowym modelu, zerknijcie na stronę PRS, gdzie pojawił się na ten temat wywiad z Wesem Borlandem: https://prsguitars.com/featured_artist/wes_borland

Wes-Borland

Więcej szczegółów
Producent: https://prsguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl