System Allen&Heath dLive podczas realizacji The Voice Kids

0

The Voice Kids to wersja znanego już od kilku lat programu The Voice of Poland w wydaniu dla dzieci. Talent show jest skonstruowany podobnie jak edycja dla dorosłych.

Firma GMB Pro Sound realizowała dźwięk podczas nagrań pierwszej polskiej edycji The Voice Kids. Realizacją odsłuchów monitorowych na planie zdjęciowym zajął się Michał Sikora. Realizator używa systemu dLive S7000 wraz z MixRackiem DM64 i ekspanderem DX32.

„Konsoleta daje wiele praktycznych możliwości konfiguracji i personalizacji. Na skomplikowanych realizacjach jest to bardzo pomocne i daje komfort pracy. Układanie banków kanałów tak, jak się chce, by to, co najważniejsze było zawsze pod ręką bardzo wiele ułatwia. Poza tym cała konsoleta jest przejrzysta i wszystkie potrzebne przyciski są łatwo dostępne i bardzo czytelne”, mówi Michał Sikora.

Do realizacji odsłuchów monitorowych zespołu muzycznego oraz członków jury The Voice Kids używane są miksery personalne Allen&Heath ME-1, które opisywaliśmy także na łamach portalu uptone.pl.

„Mocnymi stronami dLive’a są możliwości jego konfiguracji, obsługa mikserków personalnych ME-1, które mają duże możliwości oraz rozwojowe oprogramowanie, w którym ciągle są dodawane nowe funkcje i możliwości”, dodaje Sikora.

System dLive jest regularnie używany przez GMB Pro Sound do realizacji telewizyjnych, a także wydarzeń, które są transmitowane na żywo (jak chociażby podczas wielkoformatowych zawodów The World Games). Konsoleta dLive, oprócz tradycyjnego zastosowania do realizacji FOH i MON podczas koncertów i wydarzeń świetnie sprawdza się podczas obsługi wydarzeń broadcastowych.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.allen-heath.com oraz www.konsbud-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here