Co łączy te trzy twarze? John „JR“ Robinson, Philo Tsoungui i Felix Lehrmann!

0

Każdy artysta dokonuje pewnych sprzętowych wyborów. To samo tyczy się perkusistów, którzy przez całe swoje artystyczne życie poszukują sprzętu pozwalającego tworzyć najwspanialsze i najbardziej rozpoznawalne rytmy. Co zatem łączy Johna „JR“ Robinsona, Philo Tsoungui i Felixa Lehrmanna?

John „JR“ Robinson

Artysta, którego perkusistom nie trzeba chyba przedstawiać urodził się w roku 1954 w amerykańskim miasteczku Creston w południowej części stanu Iowa. Ten niebywale wszechstronny i oczywiście uzdolniony perkusista ma na swoim koncie grę z największymi sławami jakie tylko można sobie wyobrazić. Grał dla takich muzyków i zespołów jak Michael Jackson, Daft Punkt, Eric Clapton, Madonna, Rod Stewart czy Whitney Houston. Jego paleta doświadczeń jest oczywiście dużo większa.

Philo Tsoungui

Jedyną kobietą w zestawieniu jest Philo, a tak naprawdę Linda Philomene Tsoungui. Linda urodziła się w 1992 roku i od najmłodszych lat jej życie nierozerwalnie połączone jest z muzyką. Początkowo jednak uczyła się gry na fortepianie, by w 2011 roku rozpocząć studia w renomowanej Akademii Muzycznej w Mannheim. Perkusistka prowadzona jest przez Adel Shalaby i Bastiana Jütte. Jest również stypendystką New Franz Liszt Foundation i Yehudi Menuhin Live Music Now Munich e.V.
Linda Philomene Tsoungui studiuje dwa równoległe style muzyczne – klasykę oraz jazz.

Felix Lehrmann

Urodził się w 1984 roku w Halberstadt w środkowych Niemczech. Ten młody artysta ma na swoim koncie bardzo wiele projektów i nagród. Przez wiele lat poszukiwał swojego stylu i oczywiście marki, z którą mógłby się realizować.

Zarówno John, Philo oraz Felix, stali się twarzami jednego z największych dystrybutorów sprzętu muzycznego, firmy GEWA Drums. Przez wszystkie lata swojej artystycznej działalności, upodobali sobie kilka marek, z których zapewne nie mają zamiaru rezygnować. Naciągi, które stosują, to osławione Remo Drumheads. Jeśli chodzi zaś o zestawy, to są to DW Drums z blachami Paiste.

Więcej informacji o sprzęcie znajdziecie na stronie dystrybutora www.pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here