Eddie Kramer poleca nowe podstawki IsoAcoustics Iso-Puck

0

Eddie Kramer to uznany i ceniony na całym świecie producent muzyczny. Od niedawna, w jego codziennej pracy ważną rolę spełniają nowe podstawki od IsoAcoustics, model Iso-Puck.

Te niewielkich rozmiarów akcesoria studyjne to nic innego jak nowe izolatory akustyczne, których zadaniem jest eliminować niepożądane wibracje. Podstawki IsoAcoustics, model Iso-Puck dostarczają innowacyjne rozwiązanie oraz nowe podejście do tematyki izolacji monitorów studyjnych, wzmacniaczy gitarowych czy sprzęty DJskiego (gramofony lub miksery), jak i wielu innych systemów pracy z dźwiękiem.

Ich unikalny design zapewnia wysokiej jakości izolacje, jednocześnie blokując lateralne drgania i oscylacje, czego efektem jest większa przejrzystość brzmienia. Jak twierdzi producent i poświadcza Eddie Kramer, są to obecnie jedne z najbardziej uniwersalnych narzędzi izolacyjnych dostępnych dla rozwiązań studyjnych, scenicznych i domowych.

WAŻNA INFORMACJA: IsoAcoustics Iso-Puck są już dostępne w Polsce dzięki firmie Audiotech, wyłącznemu przedstawicielowi tej marki.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie producenta www.isoacoustics.com oraz dystrybutora www.audiotechpro.pl

…a na koniec jeszcze jedna rekomendacja, kolejnego inżyniera i producenta muzycznego… 🙂

Chcecie wiedzieć jak działają izolatory? Obejrzycie film!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here