Sennheiser XS Wireless IEM z bazą tutoriali [VIDEO]

214
Sennheiser-XS-Wireless-IEM

Niespełna miesiąc temu firma Sennheiser wprowadziła do swojej oferty nowy system monitoringu dousznego – XS Wireless IEM, czyli rozwiązanie dedykowane muzykom, pragnącym poprawić jakość odsłuchu i komfort pracy na scenie. Rozwiązanie ma być dostępne na rynku już w czerwcu 2022, a jeśli chcecie poznać jego możliwości producent przygotował dla Was obszerną bazę poradników wideo.

Przypomnijmy… Sennheiser XS Wireless IEM (w skrócie XSW IEM) to kompletny zestaw startowy do monitorowania osobistego, który został zaprojektowany, aby wyznaczyć nowy standard prostego, elastycznego i niezawodnego bezprzewodowego monitoringu dousznego. System umożliwia użytkownikom szybkie ustanowienie łatwego w zarządzaniu połączenia bezprzewodowego w profesjonalnym zakresie UHF. 

Na zestaw składa się stereofoniczny odbiornik bodypack XSW IEM EK ze słuchawkami dousznymi IE 4 i bateriami oraz stereofoniczny nadajnik z anteną XSW IEM SR, zestawem do montażu w racku oraz zasilaczem z adapterami wtyczek. Więcej szczegółów znajdziecie w naszej publikacji TUTAJ, a teraz zapraszamy do poniższych materiałów wideo:

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl