sE Electronics DM2 TNT – wybuchowy przedwzmacniacz mikrofonowy!

297
sE Electronics DM2 TNT
sE Electronics DM2 TNT

Pamiętacie przedwzmacniacz mikrofonowy sE DM1 DYNAMITE, o którym pisaliśmy 2 lata temu? Właśnie ukazała się jego nowa wersja, ulepszona i rozbudowana o dodatkowe funkcje!

Jeśli potrzebujemy znacznie wzmocnić sygnał mikrofonu dynamicznego lub pasywnego mikrofonu wstęgowego, a preamp wbudowany w nasz interfejs lub konsoletę mikserską nie radzi sobie z tym zadaniem wystarczająco dobrze, wraz z podbiciem sygnału częstując nas zniekształceniami i nieakceptowalnym poziomem szumu, rozwiązaniem może być dodatkowy przedwzmacniacz, taki jak sE Electronics DM2 TNT.

Jego mała, kieszonkowa obudowa jest bardzo poręczna i łatwa do zaaplikowania pomiędzy mikrofonem a preampem w warunkach koncertowych czy studyjnych, a jednocześnie wystarczająco pancerna, by przetrwać trudy wieloletniej pracy i na dodatek estetyczna!

sE Electronics DM2 TNT
sE Electronics DM2 TNT

W odróżnieniu od wspomnianego poprzednika DM1 DYNAMITE, który zapewniał stałe podbicie +28 dB, nowa wersja DM2 TNT pozwala na wybór pomiędzy 15 i aż 30 dB wzmocnienia. Ponadto obrotowym przełącznikiem możemy wybrać jeden z 8 wariantów impedancji w zakresie od 50 Ohm do 10 MOhm, aby jak najlepiej dopasować ją do parametrów mikrofonu.

sE Electronics DM2 TNT

Urządzenie wykorzystuje w swoim układzie tranzystory FET klasy A, oferując duży zapas dynamiki i czysty sygnał przy zmniejszonym szumie własnym. Oprócz poprawy jakości sygnału pomaga to zredukować zakłócenia mogące występować w przypadku długich kabli.

sE Electronics DM2 TNT

sE Electronics DM2 TNT pracuje na zasilaniu fantomowym, dostarczanym przez pozłacane złącze XLR. Należy jednak pamiętać, że jest on przeznaczony tylko do mikrofonów pasywnych! Nie będzie działać z aktywnymi mikrofonami wstęgowymi ani pojemnościowymi, które do działania wymagają zasilania fantomowego.

Więcej szczegółów:
Producent: www.seelectronics.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Więcej newsów sE Electronics: TUTAJ