“Stars & Gutter” – singiel zapowiadający najnowszą płytę zespołu „1965”

0

Warszawski zespół 1965 wydał niedawno singiel, który jest zapowiedzią najnowszej płyty zatytułowanej “Panther”. Jej oficjalna premiera planowana jest na początek nowego roku, a już dziś możecie posłuchać promującego kawałka “Stars & Gutter”.

“Po miesiącach prac w studio mamy zaszczyt zaprezentować pierwszy track z naszego nowego krążka. “Panther”, to hard rockowy soundtrack do nigdy nienakręconego filmu science fiction z lat 80. Singiel, który nosi tytuł „Stars & Gutter” zabierze Cię na interplanetarną wycieczkę po zakamarkach ludzkich uczuć. Mam nadzieję, że pozwolisz zabrać się na tę przejażdżkę 😉 “

– komentuje warszawki zespół

1965-Panther-COVER
1965 – Panther [COVER]
Płyta została nagrana w czerwcu 2021 roku w Mustache Ministry Studio w Warszawie pod okiem Marcina Klimczaka, muzyka takich zespołów, jak Oregano Chino czy The Black Tapes, odpowiedzialnego za realizację płyt takich zespołów, jak The Stubs, The Heavy Clouds, Hańba! czy Fertile Hump. Album został zmiksowany i zmasterowany przez Haldora Grunberga, znanego z produkcji takich zespołów, jak Behemoth, Weedpecker, Taraban, Major Kong czy Dopelord.

_

Więcej o zespole:
Facebook: https://www.facebook.com/1965official
Instagram: https://www.instagram.com/1965official/
YouTube: https://www.youtube.com/user/1965official
Spotify: https://sptfy.com/6hnf

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj