RCF COMPACT M, nowa linia nagłośnienia instalacyjnego [Prolight+Sound 2019]

0

W lutym, podczas targów ISE 2019, swoją premierę miała nowa rodzina kolumn instalacyjnych RCF COMPACT M. My mieliśmy okazję poznać je we Frankfurcie podczas Prolight+Sound 2019 zatem zapraszamy do krótkiej relacji.

Póki co nie wiemy czy nowa seria jest kolejną i tak w już bardzo bogatej ofercie nagłośnienia instalacyjnego producenta, czy zastąpi lub rozszerzy jakąś znaną od lat, np. serię MEDIA. Czekamy na więcej szczegółów, a póki co zapraszamy do krótkiej relacji.

W skład serii COMPACT M wchodzi 5 pasywnych kolumn szerokopasywnych o konstrukcji dwudrożnej o symbolach COMPACT M 04, …06, …08, …10, …12.  Oparte są odpowiednio na woferze 4,6,8,10 i 12-calowym. Uzupełniają je dwa suby (SUB S10 i SUB S12) oparte na głośniku 10 i 12-calowym. Cała seria charakteryzuje się neutralnym ale jednocześnie eleganckim designem co pozwoli jej doskonale wkomponować się w otoczenie. Producent zapewnia też o doskonałych parametrach dźwiękowych zarówno dla muzyki tła, jak i pierwszego planu.

Na wyposażeniu wszystkie potrzebne otwory (chyba M10), a także 35mm otwór na statyw. Producent zamontował go nie przypadkowo, gdyż jak zakłada, nowa seria sprawdzi się także jako nagłośnienie frontowe, tak więc wydaje się być idealną propozycją również do klubów muzycznych. W ofercie także kompletny zestaw akcesoriów instalacyjnych.

Czekamy zatem na ceny i dostępność 🙂

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rcf.it
Dystrybutor: http://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj