RCF ART 9 – nowa generacja aktywnych zestawów głośnikowych

0

RCF wprowadza do oferty nową serię aktywnych zestawów głośnikowych ART 9. Jakie nowe rozwiązania zastosowano przy ich produkcji? Zapraszamy do artykuły!

W skład nowej serii RCF ART 9, która już zaczyna się pojawiać w polskich sklepach muzycznych, wchodzi 6 modeli: ART 945-A, ART 935-A, ART 915-A, ART 932-A, ART 912-A, ART 910-A.

Szczegółowe ich specyfikacje jak i obszerną publikacje na temat zastosowanych rozwiązań znajdziecie na stronie firmy Arcade Audio, dystrybutora marki RCF w Polsce: TUTAJ

Najważniejsze cechy nowej serii to m.in:

  • wytrzymała obudowa ze wzmocnieniem M-Brace,
  • wydajniejszy wzmacniacz klasy D o mocy 2100 W (1400+700)
  • falowód TRW (True Resistive Waveguide)
  • nowe otwory systemu bass-reflex
  • nowe, wytrzymalsze głośniki
  • dyspersja 100° × 60°

Nie mogło oczywiście zabraknąć znanych już rozwiązań jak Bass Motion Control czy technologia FiRPHASE.

Na tylnym panelu znajdziemy wejście combo [XLR/jack], gniazdo wyjściowe Link typu XLR, pokrętło głośności oraz przełącznik pozwalający wybrać jeden z trzech presetów wbudowanego procesora DSP – Linear, Boost lub Stage.

25 lat tradycji i doświadczenia serii ART

Warto przypomnieć, że w tym roku mija 25 lat, od kiedy na rynku zawitała seria ART. W 1996 roku tę nieprzerwaną do dziś historię zainaugurowała linia ART 300. Od tego czasu w ofercie włoskiego producenta pojawiło się dziewięc linii, a najnowszą jest zaprezentowana właśnie ART 9. Czy okaże się kolejnym sukcesem? Czas pokaże, a już jutro zapraszamy Was na wydarzenie on-line na Facebooku, gdzie doskonale znany w branży estradowej Radek Barczak z kanału PortalNaglosnieniowy, pokaże Wam pierwsze sztuki na żywo przy okazji wizyty w poznańskim sklepie muzycznym Music Store. Będą pomiary, analizy, porównania… Wszystko 4 sierpnia o godz: 17:00. Zapraszamy: https://www.facebook.com/events/356243745997115/

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rcf.it
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj