Prezentacja miksera cyfrowego Topp Pro T2208

0

T2208 to mikser cyfrowy firmy Topp Pro, oferujący ogrom możliwości w stosunkowo niewielkiej obudowie i przystępnej cenie. Zobaczmy, co potrafi!

Chińska marka Topp Pro nie jest zbyt dobrze znana na naszym rynku, choć już w roku 2018 pisaliśmy o jej aktywnych kolumnach nagłośnieniowych oraz sami przeprowadziliśmy test kompaktowego, analogowego miksera MX6 FX. Teraz zaś warto przyjrzeć się najnowszemu „dziecku“ w dziedzinie mikserów, czyli cyfrowemu Topp Pro T2208, którego możliwości dostosowane zostały do profesjonalnych zastosowań.

Główne cechy miksera Topp Pro T2208 to 22 kanały wejściowe i aż 8 aux’ów, z sekcją efektów takich jak bramka, kompresja i korekcja, osobną dla każdego z kanałów, dwoma procesorami efektów modulacyjnych, pogłosowych i opóźniających, ekranem dotykowym i zmotoryzowanym tłumikiem.

To oczywiście tylko wierzchołek góry lodowej, bo wchodząc głębiej w konfigurację T2208 możemy dowolnie modyfikować routing, tworzyć grupy, zapisywać i przywoływać sceny itd. Mikser może również działać jako interfejs audio 2 x 2 lub – po dodaniu specjalnej karty rozszerzającej – wielokanałowy do rejestracji osobnych ścieżek.

Sugerowana cena miksera wynosi ok. 2.690 Pln

Zachęcamy do obejrzenia szczegółowej prezentacji wideo, którą we współpracy z firmą FX Music – polskim dystrybutorem Topp Pro – przygotował na swoim kanale Bartek Krzemiński:

Więcej szczegółów:
Producent: www.topppro.eu
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj