QSC TouchMix-30 Pro z najnowszą aktualizacją!

147
qsc-touchmix-30-pro-firmware_v3

QSC TouchMix-30 Pro teraz jeszcze lepszy! Dzięki najnowszej aktualizacji v3.0, ten flagowy, cyfrowy mikser z rodziny TouchMix zaspokoi potrzeby wielu profesjonalistów dzięki dodaniu funkcji Scenes, Snapshots, zarządzania Cue List oraz edycji offline.

QSC TouchMix-30 PRO jest największym członkiem swojej rodziny TouchMix i mimo swoich ogromnych możliwości nadal oferuje dużą mobilność ze względu na swoje rozmiary. Pisaliśmy o nim już kilkukrotnie przy różnych okazjach więc po szczegóły odsyłamy Was tutaj: https://uptone.pl/tag/qsc-touchmix-30-pro.

Wraz z najnowszą i oczywiście darmową aktualizacją, producent kolejny raz udowadnia jak potężnym i jednocześnie stale rozwijającym się urządzeniem jest ten mikser.

qsc-touchmix-30-pro

Dzięki dostępności nowej funkcji “Scenes” użytkownicy zyskują możliwość przechowywania i przywoływania całej konfiguracji miksera. Funkcja “Snapshots” pozwala z kolei na zapisywanie i przywoływanie wybranych ustawień dla wyznaczonych kanałów bez wpływu na inne ustawienia miksera. “Cue List” wybierają i układają Sceny, Snapshoty i pliki audio we wcześniej ustaloną sekwencję do przywołania podczas występu, podczas gdy “edycja offline” zapewnia użytkownikowi możliwość tworzenia i edycji konfiguracji miksera bez podłączenia miksera do Wi-Fi.

“Od początku naszą wizją dla serii TouchMix było dostarczenie użytkownikom funkcji “dużej konsoli” w formie łatwego w użyciu, kompaktowego pakietu. Te nowe ulepszenia dają naszym użytkownikom bezprecedensowy wachlarz profesjonalnych cech, narzędzi i funkcji, które po prostu nie istnieją w innych produktach zbliżonych do tej półki cenowej. Dodatkowo, możliwość dostarczenia tych ulepszeń istniejącym użytkownikom bez dodatkowych kosztów, pokazuje nasze ciągłe zaangażowanie we wspieranie i pomaganie naszym klientom w osiąganiu wyjątkowych rezultatów z ich inwestycji w QSC.”

– stwierdza Jon Graves, QSC Mixer Product Manager

QSC TouchMix-30 Pro to od lat wybór wielu profesjonalistów produkcji AV, muzyków czy zespołów. Mikser ten obsługuje 32 kanały (24 Mic/Line, 6 Line, Stereo USB) i 16 wyjść. Wyposażono go w przedwzmacniacze mikrofonowe klasy A, kreatory Anti-Feedback i Room Tuning, dwa analizatory czasu rzeczywistego (RTA), patch matrix, 32-kanałowe nagrywanie direct-to-external-drive oraz interfejs DAW z komputerami macOS® i Windows®, dzięki czemu TouchMix-30 Pro sprawdzi się zarówno jako do pracy na scenie jak i w studiu.

TouchMix-30 Control App

Wydanie firmware’u v3.0 jest również wspierane przez zaktualizowaną aplikację TouchMix Control dla urządzeń iOS i Android™, zapewniając dalsze ulepszenia zdalnego sterowania.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.qsc.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl/touchmix-30-pro