QSC przedstawia nowe głośniki instalacyjne serii AcousticDesign (AD-DWL)

182

Firma QSC zaprezentowała nowy zestaw głośnikowy z serii AcousticDesign – Direct Weather Landscape (AD-DWL) – wytrzymałe i odporne na uderzenia rozwiązanie dedykowane niestandardowym instalacjom zewnętrznym.

Głośniki posiadają elegancką i solidną obudowę w kształcie słupka, która umożliwia projekcję dźwięku ponad przeszkodami, bez żadnych kompromisów w kwestii jakości brzmienia.

W skład serii Direct Weather Landscape wchodzi głośnik AD-DWL.180 (z 180° kątem pokrycia dźwiękiem) oraz głośnik AD-DWL.360 (z 360° kątem pokrycia dźwiękiem), które pozwalają spełniać indywidualne wymagania stawiane przez dane przestrzenie i kierować dźwięk tam, gdzie jest on potrzebny. Uzupełnieniem głośników jest subwoofer AD-DWL.SUB, który wzbogaca i rozszerza profil brzmieniowy o najniższe częstotliwości.

QSC-AD-DWL-Series

Wszystkie modele mają odporną na ingerencję podstawę i obudowę w kolorze zielonym, która pasuje do krajobrazów o różnym charakterze. Obudowę można też pomalować, aby umożliwić dalsze jej dostosowywanie do konkretnych potrzeb danego otoczenia.

W celu usprawnienia procesu instalacji wszystkie głośniki z serii AD-DWL posiadają podstawę takiej samej wielkości, co ułatwia ich regulację. Sama podstawa umożliwia montaż głośnika bezpośrednio do betonu lub fundamentu w ziemi, zapewniając bezpieczne i trwałe przymocowanie do podłoża. Ponadto głośniki są zbudowane tak, aby sprostać najtrudniejszym warunkom środowiska zewnętrznego. Obudowa jest zrobiona z wytrzymałej konstrukcji z polipropylenu i włókna szklanego z użyciem akcesoriów ze stali nierdzewnej i ma stopień ochrony IP-55.

QSC-AD-DWL

Seria Direct Weather oferuje taką samą znakomitą charakterystykę brzmieniową jak pozostałe produkty wchodzące w skład serii AcousticDesign. Dzięki temu użytkownicy mogą dobierać różne modele głośników, aby dopasować je do indywidualnych potrzeb niemal każdej aplikacji. Integratorzy mogą również skorzystać z zalet rozwiązania QSC Intrinsic Correction, które znacznie upraszcza proces strojenia systemu dzięki wbudowanym niestandardowym profilom brzmieniowym głośników QSC za pośrednictwem platformy Q-SYS lub z poziomu wzmacniaczy serii CXD.

„Zapewnianie nieskazitelnego dźwięku w otwartej przestrzeni staje się coraz ważniejsze w wielu zastosowaniach. AD-DWL rozszerza wykorzystanie serii AcousticDesign we wszystkich warunkach pogodowych i jest częścią elastycznego systemu zaprojektowanego do bezproblemowej współpracy i doświadczania dźwięku o najwyższej jakości” – powiedział Daniel Sanez, Amplifier Product Manager w firmie QSC.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.qsc.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl