Prezentacja systemu liniowego RCF HDL 26-A

0

Co wyróżnia kompaktowy system liniowy RCF HDL26-A? Do jakich zastosowań sprawdzi się najlepiej? Z czego jest zrobiony i jak bardzo funkcjonalna jest dedykowana rama? Pytań wiele, a wszystkie odpowiedz znajdziecie w najnowszej prezentacji video, przygotowaną przez Mikołaja z kanału #NaCzymGra!

System liniowy RCF HDL26-A przedstawialiśmy Wam na łamach naszego kanału dwukrotnie, pierwszy raz podczas oficjalnej premiery w 2018 podczas Prolight+Sound we Frankfurcie, a kolejny raz w ubiegłym roku, kiedy model tem trafił do sprzedaży na rynek polski. Wszystkie informacje znajdziecie TUTAJ: https://uptone.pl/tag/rcf-hdl-26-a. Jest to niezwykle kompaktowy, a jednocześnie bardzo wydajny system, do tego wyposażony w szereg akcesoriów montażowych, które sprawiają, że może być obsługiwany nawet przez jedną osobę, co oczywiście nie jest zalecane ale możliwe 😉

Jeśli zastanawiacie się dlaczego system ten został tegorocznym zwycięzcą czytelników serwisu www.prosoundweb.com i magazynu Live Sound International, to poniższy materiał video powinien rozjaśnić wam temat. Zapraszamy!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rcf.it/en
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj