Warsaw Fingerstyle Festival 2020 już 19 września

0

Aspirujący do miana największego w Polsce festiwalu poświęconego muzyce akustycznej oraz gitarze „Warsaw Fingerstyle Festival” już niebawem kolejny raz otworzy swe bramy. Kolejna edycja warszawskiego święta miłośników wiosła rozpocznie się już 19 września!

Wzorując się na największych zagranicznych festiwalach, takich jak Chet Atkins Appreciation Society, Rietberg Guitar Festival, Soave Guitar Festival, czy TommyFest organizatorzy Warsaw Fingerstyle Festival lata temu postanowili stworzyć cykliczną imprezę złożoną z koncertów, warsztatów, prezentacji sprzętu muzycznego oraz mistrzowskiego konkursu. I jak widać, misję zakończyli sukcesem, bo już za kilka dni wystartuje kolejna, szósta edycja tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia. 

Warsaw Fingerstyle Festival odbędzie się w dniach 19.09 – 21.09 w przestrzeni zewnętrznej Royal Wilanów przy ul. Klimczaka 1 w Warszawie.

Bezpłatne wejściówki na koncerty od 7 września będzie można otrzymać w placówkach Centrum Kultury Wilanów. Liczba miejsc jest ograniczona.

Harmonogram koncertowy Warsaw Fingerstyle Festiwal prezentuje się następująco: 

  • 19.09.2020, godz. 18:00 – Mariusz Goli, Igor Falecki & Janek Pentz, Shane Ó Fearghail, Lebowski
  • 20.09.2020, godz. 17:00 – SKENE, Sosnowski
  • 21.09.2020, godz. 20:00 – La Boheme, Patryk Filipowicz

Więcej informacji znajdziecie na https://www.facebook.com/events/1254283081584472/ oraz na oficjalnej stronie wydarzenia: www.facebook.com/fingerstylefest.

A tymczasem… Choć to zaproszenie sprzed czterech lat, to nadal tak samo atrakcyjne i kuszące. Zobaczcie sami, jak Igor Presnyakov w kilkadziesiąt sekund udowadnia, że nie może Was zabraknąć na Warsaw Fingerstyle Festival!

Igor Presnyakov invite for Warsaw Fingerstyle Festival 2016

Czas przedstawić pierwszą z gwiazd wrześniowego festiwalu… Panie i Panowie… Pierwszy raz w Polsce. Specjalnie dla Was. Na jedynym koncercie w Centrum Kultury Wilanów – Igor Presnyakov! 🙂 Posłuchajcie, co Igor ma Wam do przekazania w związku z wrześniowym Warsaw Fingerstyle Festival :-)————-We'd like to invite you for Igor Presnyakov's show at Warsaw Fingerstyle Festival, 24th September 2016 :-)Listen to the Igor's invite 😉

Opublikowany przez Warsaw Fingerstyle Festival Wtorek, 19 kwietnia 2016

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here