Powersoft T300 & T600 oraz X4L, czyli nowe, touringowe końcówki mocy!

1

Podczas Prolight+Sound 2019, firma Powersoft pokazała nową serię wzmacniaczy mocy T300 i T600, które swoją premierę miały pod koniec stycznia na NAMM Show, a także zupełnie nowy wzmacniacz X4L, który uzupełnia ofertę świetnych końcówek serii X. Zapraszamy do naszej relacji!

Bardzo dobra i poniekąd innowacyjna seria końcówek mocy X od Powersoft, to ze względu na swoją nie najniższą cenę rozwiązania, z których korzystają duże firmy nagłośnieniowe. Najnowsza seria T sprawia, że wszyscy użytkownicy o mniejszym budżecie mogą korzystać z zaawansowanych układów DSP jakie znamy z flagowej serii X.

Co jeszcze czeka nas w najnowszych rozwiązaniach włoskiego Powersoft’a? Zapraszamy do naszej relacji ze stoiska tego producenta podczas Prolight+Sound 2019:

Powersoft T Series, to najnowsze końcówki mocy, w skład której wchodzą 4 modele oznaczone odpowiednio symbolami T302, T304, T602 i T604. Konstrukcje dwu- i czterokanałowe, które z założenia są dedykowane do małych i średnich zastosowań koncertowych. Jak przystało na włoskiego giganta, możemy tutaj liczyć na wysokie osiągi i elastyczność pracy, która jest ukryta w niewielkich gabarytach i lekkiej obudowie 1U.

Podobnie jak flagowa seria X, mamy tutaj do czynienia z zaawansowanym processingiem DSP. W zależności od modelu zakres mocy wynosi od 750 W do 3000 W.

Oprócz wejść analogowych, seria T oferuje wejścia AES3 oraz Dante™, które są zoptymalizowane do dalszej dystrybucji dwóch kanałów audio pomiędzy wzmacniaczami, bez potrzeby używania dodatkowych urządzeń typu switch czy splitter. Seria T może być w pełni kontrolowana zdalnie za pomocą Powersoft Armonía Pro Audio Suite™, łącznie ze wszystkimi parametrami pokładowego DSP.

W skrócie…

  • Opóźnienie: na wejściu do 4 s, na wyjściu do 200 ms na każdym kanale.
  • Funkcja Active DampingControl™ kompensująca różnice w długościach przewodów.
  • Kompaktowe wymiary i duża liczba “watów na kilogram”.
  • W pełni zabezpieczona konstrukcja stopnia mocy.
  • Cyfrowe wejścia AES3.
  • Cyfrowe wejścia Dante™.
  • Limitery mocowe (TruePower™, RMS napięciowy, RMS prądowy) + Limiter szczytowy

PowerSoft X4L

Flagowa seria końcówek mocy Powersoft X rozrasta się, dostosowując rozwiązania do nowych potrzeb swoich użytkowników. I tak przed Wami najnowszy wzmacniacz mocy X4L, który, w dużym skrócie, jest dokładnie tym samym co X8 tylko z czterema kanałami i został opracowany z myślą o zasilaniu subbasów z bardzo wysokim SPL.

Na pokładzie: 4 x 8200 W  przy 2 Ohmach, do tego DANTE, DSP z filtrami FIR oraz Power Sharing. Więcej szczegółów na stronie producenta.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.powersoft-audio.com
Dystrybutor: http://soundtrade.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj