„Od JRX’a do VTX’a” – wywiad z Mariuszem Węgiełkiem z firmy WSOUND

0

“Branża scenotechniczna pełna jest pasjonatów. Ludzi, którzy kochają to, co robią. W tej miłości łatwo się zatracić, zapominając o ekonomii.  Więcej jest w nas z artystów czy biznesmenów?”

Na łamach magazynu Muzyka i Technologia przeczytacie ciekawy wywiad z Mariuszem Węgiełkiem, właścicielem firmy WSOUND, przygotowany przez Filipa Wojtowicza.


“Na ten temat porozmawiałem z Mariuszem Węgiełkiem, właścicielem firmy WSOUND. Jeśli Mariusz dzwoni do Ciebie ustalać szczegóły ridera technicznego, to masz pewność, że będzie to przemiła rozmowa. Wiesz bowiem, że na koncercie czeka na Ciebie najwyższej jakości sprzęt przygotowany przez profesjonalną i sympatyczną ekipę.

Z tej rozmowy dowiecie się, jak prowadzić dobrze prosperującą, stale rozwijającą się firmę nagłośnieniową, jak planować inwestycje, jak dobierać partnerów biznesowych i, co najważniejsze, co zrobić, aby klient był zadowolony i zawsze wracał. Zapraszam do rozmowy z człowiekiem, który doskonale łączy arkusze kalkulacyjne Excela z pasją do nagłośnienia…”

Cały wywiad z Mariuszem Węgiełkiem znajdziesz na stronie Muzyka i Technologia.

Zdjęcia: Archiwum WSOUND, www.facebook.com/Wsoundpl | wsound.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj