God Is An Astronaut na jedynym koncercie w Polsce

0

Jaka muzyka brzmi latem najlepiej? Dla jednych gorące latino, dla innych hip-hop, a jeszcze kolejni wybiorą rocka. A taki solidny kawałek post-rocka w wykonaniu God Is An Astronaut będą mogli posłuchać już 17 lipca we Wrocławiu.

GOD IS AN ASTRONAUT to irlandzcy przedstawiciele post-rocka, instrumental, space-rocka. Odkąd projekt powstał 16 lat temu, irlandzkie trio jest postrzegane jako jedna z najważniejszych grup instrumentalnych na scenie post-rockowej. To wszystko dzięki unikatowemu połączeniu intensywnej, rockowej zadziorności, eterycznych i emocjonalnych pejzaży dźwiękowych i budzącej podziw dynamiki z lekką dozą elektroniki.

Dzisiaj dojrzali muzycy stają przed fanami z dziewiątym materiałem studyjnym. Przez lata działalności zespół zagrał setki koncertów na całym świecie, chociaż ich debiutancka trasa w USA nie kojarzy się samym muzyków dobrze do dziś. Ostatniego dnia trasy ukradziono sprzęt z ich vana w New Jersey o wartości 20,000 dolarów. Jednak zespół się nie załamał, wrócili do domu, odbudowali się i powrócili do USA w pięknym stylu, wyprzedając koncerty m.in. w Nowym Jorku czy Los Angeles. Dzięki swojemu unikatowemu stylowi i konsekwencji w twórczości muzycy zaskarbili sobie serca fanów na całym świecie, co najlepiej pokazują wypełnione po brzegi sale w Rosji, Brazylii, USA czy nawet Chinach! W zeszłym roku grupa wydała swój ostatni długogrający album „Epitaph”, który  zaprezentowała w warszawskiej Progresji. Tym razem zespół pokaże się w stolicy Dolnego Śląska.

KTO: God Is An Astronaut
KIEDY: 17.07.2019 g.19:00
GDZIE: Wrocław / Zaklęte Rewiry

Bilety:
69zł – www.winiarybookings.pl,
74 zł –www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketos.pl, Media Markt, Empik,
79 zł- w dniu koncertu

Organizatorem wydarzenia jest Agencja Winiary Bookings.
Więcej o zespole www.facebook.com/godiaa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here