Modułowa kolumna Alcons QR20! Kiedy rozmiar ma znaczenie!

0

Firma Alcons Audio, znana jest przede wszystkim z rozwiązań nagłośnienia scenicznego typu line array i technologii Pro-Ribbon. Jak się okazuje nic nie szkodzi na przeszkodzie aby tę technologię i doświadczenie przenieść do mniejszych muzycznych instalacji. Poznajcie nowy model kolumny instalacyjnej – Alcons QR20.

Modułowa kolumna źródłowo-liniowa Alcons QR20 została oficjalnie pokazana w lutym tego roku podczas targów ISE2019 w Amsterdamie. Uzupełnia ona tym samym całą rodzinę kolumn instalacyjnych serii Q, będąc jej najnowszym i najmniejszym członkiem. Kolumna oparta jest na 4 x 5-calowych głośnikach oraz 4-calowym wstęgowym głośniku wysokotonowym (Pro-Ribbon).

Alcons QR20 został zaprojektowany z myślą o mniejszych aplikacjach, gdzie wymagania SPL i rzutu są niższe. QR20 oferuje poziomą kontrolę nad płynnym pokryciem nagłaśnianej przestrzeni, zauważalnie poszerzając stereofoniczny „sweet spot” dla publiczności umieszczonej poza osią.

Do wyboru mamy opcję z pokryciem 90 lub 120 stopni w poziomie. Natomiast w pionie mamy 50 stopni. Oczywiście jak przystało na markę Alcons, zniekształcenie sygnału w ich kolumnach jest bardzo niskie, a zakres pokrycia powierzchni jest identyczny przy całym paśmie częstotliwości.

Więcej szczegółów zdradzi Wam Tom Back:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.alconsaudio.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj