Nowe monitory sceniczne dBTechnologies FMX!

0

Wśród wielu nowości jakie pokazała firma dBTechnologies, pojawiły się także rozwiązania, z których skorzystamy bezpośrednio my! Czyli muzycy 🙂 Przed Wami nowa i bardzo elegancka seria monitorów scenicznych FMX!

dB Technologies FMX jest aktywną, koaksialną serią wielofunkcyjnych monitorów scenicznych obejmującą 3 modele: FMX10, FMX12 i FMX15, gdzie liczba w symbolu modelu oznacza średnicę głośnika niskotonowego. Wyposażone są we wzmacniacze klasy D o mocy 400 W RMS (dla FMX10) lub 600 W RMS (dla FMX12 i 15). Jeśli chodzi o maksymalny SPL to w przypadku FMX10 jest to 125 dB, a w modelach 12 i 15 po 128 dB! Tak więc naprawdę godnie.

Poza tym nowe odsłuchy wyglądają naprawdę zawodowo, więc myślę, że warto się nimi zainteresować, tym bardziej, że już są dostępne na polskim rynku!

Więcej szczegółów przekaże Wam Maciek z firmy SoundTrade:

Współosiowa konstrukcja akustyczna w połączeniu z niestandardową konstrukcją tuby i zaawansowanym procesorem DSP z filtrami liniowymi FIR, zapewnia równomierny, wysoce zrozumiały dźwięk. W rzeczywistości, konstrukcja tuby FMX pozwala na bardzo precyzyjne pokrycie dźwiękiem wybranej przez nas przestrzeni (60° w poziomie i 90° w pionie), która może być łatwo odwrócona (90° w poziomie i 60° w pionie) poprzez obrót tuby, dostosowując ją do potrzeb konkretnego muzyka.

Ponadto 8 wbudowanych presetów ustawień EQ pozwala wybrać muzykom ten, który będzie dla nich w danej sytuacji potrzebny. dBTechnologies FMX jest profesjonlanym, ale jednocześnie bardzo łatwym w użyciu narzędziem dla każdego rodzaju wykonawców. Wszystkie modele tej serii posiadają specyficzną kratownicę, pojedynczy uchwyt zintegrowany z dolną częścią obudowy ze sklejki oraz 36 mm uchwyt boczny na statyw, co dodatkowo zwiększa wszechstronność FMX.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.dbtechnologies.com
Dystrybutor: http://soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here