Roland HP700, czyli nowa seria domowych pianin cyfrowych!

1

Roland ogłosił dziś premierę nowej serii domowych pianin cyfrowych HP700, a konkretnie dwa modele, czyli HP702 i HP704. Z każdym kolejnym pianinem jaki wypuszcza ten producent, przekonujemy się, że to nie tylko kolejny świetny instrument, ale prawdziwe centrum domowej rozrywki muzycznej i do tego w pięknej formie!

Co oferują nam nowa seria pianin HP700 od Rolanda? Przede wszystkim, niech Was nie zmyli użyta przeze mnie nazwa “domowe”. W tym kontekście, absolutnie nie oznacza to czegoś mniej profesjonalnego, wręcz przeciwnie! Prawdziwie profesjonalny instrument może być teraz dostępny w twoim domu!

Na pokładzie nowych pianin serii HP700 znajdziemy najwyższej jakości brzmienia fortepianów, nazwane przez producenta SuperNATURAL. Bardzo dobre klawiatury, oddające realistyczne odczucia podczas gry: PHA-50 w modelu HP704 oraz PHA-4 w modelu HP702.

Dodatkowo łączność bluetooth, pozwalającą łączyć się z dedykowanymi aplikacjami jak np. Piano Every Day, bądź korzystanie z wbudowanego systemu kolumn głośnikowych, jako domowego systemu hi-fi!

Roland zadbał także o wyjątkowe doznania przestrzenne, podczas grania ze słuchawkami, implementując do instrumentu technologię Headphones 3D Ambience. 

Nowe pianina cyfrowe Roland HP702 i HP704 to profesjonalne pianina, z których skorzystają zawodowi pianiści, potrzebujący najlepszych brzmień fortepianów i realistycznej klawiatury, a także prawdziwe domowe centrum edukacji muzycznej i rozrywki, dla każdego domownika, od najmłodszego do najstarszego, bez wględu na poziom zaawansowania gry. Z nową serią HP700, wbudowanymi lekcjami, utworami i możliwością uczenia się z dedykowanymi aplikacjami, motywacja i chęć do ćwiczenia nie powinna być problemem!

Dodatkowo możesz wybierać w kolorystyce i wykończeniach, aby instrument idealnie wpasował się w wasze domowe otoczenie.

Więcej szczegółów technicznych znajdziecie na stronie:
Roland HP702: https://www.roland.com/pl/hp702
Roland HP704: https://www.roland.com/pl/hp704

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj