Mikrofony DPA teraz także w ofercie ESS Audio

0
Mikrofony-DPA-w-ESS-Audio

Do grona polskich firm oferujących jedne z najlepszych mikrofonów przeznaczonych do zastosowań profesjonalnych, dołączyła firma ESS Audio. Mowa oczywiście o DPA Microphones!

DPA Microphones to duński producent wysokiej jakości mikrofonów do zastosowań profesjonalnych. Firma czerpie z ponad sześciu dekad doświadczenia w projektowaniu mikrofonów światowej klasy. Podczas procesu produkcji w Danii, każdy mikrofon składany jest przy użyciu idealnej równowagi między produkcją zautomatyzowaną i ręczną.

DPA-Microphones

Złożenie mikrofonu DPA zajmuje do 200 indywidualnych kroków. Mikrofon może być kalibrowany nawet 15 razy przed ostatecznym zatwierdzeniem.

DPA-Microphones

Wąskie tolerancje zapewniają, że możesz przełączać się pomiędzy dowolnymi równoległymi mikrofonami DPA i nigdy nie usłyszysz różnicy w brzmieniu. Możesz być pewien, że mikrofony, które kupisz od DPA Microphones będą najlepszymi, jakich kiedykolwiek będziesz używał.

DPA-Artists

Lista artystów i realizatorów, którzy używają w swojej pracy jest bardzo długa. Należą do nich m.in. Clean Bandit, Celine Dion, Enrique Iglesias and Pitbull, Halsey, Katie Melua, Lucas Graham. 

Więcej szczegółów:
https://www.dpamicrophones.com
https://essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj