Tomasz Torres nowym artystą Meinl Stick & Brush 

223
Tomek-Torres-endorserem-Meinl-Stick-and-Brush

Tomasz Torres dołączył do grona artystów Meinl Stick & Brush. Jego wybór padł na pałki perkusyjne Standard Long 5A Hickory!

Tomek Torres to uznany perkusista, od lat współpracujący z wieloma wybitnymi gwiazdami sceny muzycznej. Współpracował z takimi uznanymi polskimi artystami jak Kayah, Kasia Kowalska czy Sławek Uniatowski. Jest także współzałożycielem polskiej grupy rockowej Afromental. Na co dzień współpracuje z zespołem Urszuli Dudziak. 

Jest on także laureatem wielu plebiscytów w tym magazynu „Perkusista” w kategorii „Perkusista Modern” (2014), „Perkusista Roku” (2016), a w 2017 roku został uznany jednym z 101 najważniejszych polskich perkusistów wszech czasów. 

Po kilku latach bycia artystą Meinl Cymbals, Tomek zdecydował się wykonać kolejny krok i zaczął używać pałek perkusyjnych SB103 Standard Long 5A Hickory od Meinl Stick & Brush. 

Tomek-Torres-endorserem-Meinl-Stick-and-Brush

Ciężko by mi było kiedyś uwierzyć, gdyby ktoś mi powiedział, że oprócz zostania endorserem najlepszych talerzy perkusyjnych Meinl Cymbals będzie mi dany również zaszczyt bycia endorserem najlepszych pałek perkusyjnych. Już oficjalnie dołączam do rodziny artystów Meinl Stick & Brush. Jestem tym faktem mega wzruszony, jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, że firma MEINL obdarowała mnie takim zaufaniem. Współpracujemy od kilku dobrych lat i szczerze przyznam, że jest to chyba najfantastyczniejsza współpraca zawodowa jakiej doświadczam.

– Tomek Torres

Meinl SB-103 Standard Long 5A Hickory to pałki perkusyjne o szerokim zastosowaniu, świetnie sprawdzające się w wielu stylach muzycznych. Posiadają tradycyjną długość i średnicę, która jest wykorzystywana przez wielu perkusistów, jednocześnie są dłuższe o 0,5″ od pałek Standard. Klasyczny kształt końcówki Acorn daje pełną tonalną odpowiedź na talerzach i bębnach z pełną klarownością i artykulacją. Średnia długość stożka nadaje tym pałkom zrównoważony charakter i reakcję. Wszystkie pałki od Meinl Stick & Brush produkowane są w Niemczech.

Meinl SB-103 Standard Long 5A Hickory

  • Długość: 419 mm/16,500″
  • Średnica: 14,4 mm/0,565″
  • Główka drewniana
  • Kształt główki: Acorn
  • Materiał: Hikora
  • Cena ok. 50 PLN za parę

Więcej szczegółów
Producent: https://meinlstickandbrush.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution