Mikrofony Austrian Audio podczas trasy koncertowej “SIXTY” The Rolling Stones

130

The Rolling Stones nie przestają koncertować! W tym roku odbyła się trasa “SIXTY”, podczas której wypełnione były po brzegi europejskie stadiony. Z nimi w trasie: Mikrofony Austrian Audio prosto z Wiednia!

15 lipca Stonesi zatrzęśli wiedeńskim stadionem im. Ernsta Happela. To było niewiarygodne doświadczenie, powiedział dyrektor generalny Austrian Audio, Martin Seidl. Oczywiście, jestem prawdopodobnie największym fanem The Stones, więc samo zobaczenie ich ponownie na żywo było naprawdę fajne, ale usłyszenie naszych mikrofonów na scenie – to było nierealne.To, że koncert odbył się w rodzinnym mieście Austrian Audio sprawiło, że był to jeszcze bardziej niezapomniany wieczór. Nie ma nic lepszego niż to, mówi Seidl z uśmiechem.

Legendarny inżynier FOH, Dave Natale, podczas trasy pracował po raz kolejny dla Stones’ów. Jest on jednym z najbardziej wpływowych i szanowanych inżynierów dźwięku na żywo, znanym z pracy z Prince’em, Tiną Turner, Stevie Nicks, Yes, Motley Crue, Fleetwood Mac, Van Halen i wieloma innymi artystami. 

Natale podczas tras „No Filter” i „SIXTY” postawił na mikrofony Austrian Audio OC18 i CC8

Austrian-Audio-OC18-Dual-Set-Plus
Austrian Audio OC18 Dual Set Plus

“Uwielbiamy je. Naprawdę podoba mi się to, że dużo ważą. Są naprawdę ładnym kawałkiem funkcjonalnego inżynierskiego dzieła sztuki!”

– powiedział Dave Natale

Austrian-Audio-CC8_uptone
Austrian Audio CC8

Walter Rührig (AR-manager w Austrian Audio) stwierdził: Jestem bardziej niż podekscytowany, że mogłem zobaczyć Stonesów na żywo. To naprawdę niesamowite usłyszeć naszą technologię w tak wielkim otoczeniu. Opracowaliśmy charakterystyczną dla Austrian Audio technologię Open Acoustics właśnie tutaj w Wiedniu, a teraz słyszymy Steve’a Jordana grającego na perkusji dla The Stones poprzez nasze CC8. To jest po prostu szalone!

O Austrian Audio

Austriacka firma Austrian Audio powstała w 2017 roku po zamknięciu AKG w Wiedniu. Inżynierowie postanowili stworzyć coś nowego, ambitnego i szanującego swoje dziedzictwo. Austrian Audio rozpoczęło działalność z podstawowym zespołem poprzednich pracowników AKG, wnosząc do nowej firmy 350 lat skumulowanego doświadczenia inżynierskiego. 

Więcej szczegółów
Producent: https://austrian.audio
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl